YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Putin'den Rus uçağıyla ilgili şoke eden açıklamalar
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ürdün Kralı Abdullah ile Soçi'de düzenlediği basın toplantısında Rus uçağının Türkiye sınırının 4 kilometre dışında Suriye topraklarında düşürüldüğünü söyledi.
Putin'den Rus uçağıyla ilgili şoke eden açıklamalar
24 Kasım 2015 / 17:00 Güncelleme: 25 Kasım 2015 / 00:17

Konuya ilişkin açıklamasında sert ifadeler kullanan Putin, "Sırtımızdan bıçaklandık" dedi.

Uçağın düşürülmesinin Rus-Türk ilişkilerinde çok ciddi sonuçlar doğuracağını söyleyen Putin, "Türkiye'nin, Rusya'nın kendi uçağını kendi düşürmüş gibi davrandığını" öne sürdü.

Düşürülen uçağın Türkiye'ye tehdit oluşturmadığını ifade eden Putin, Suriye'deki miltanlardan Türkiye'ye büyük miktarda petrol geldiğini de öne sürdü.

 // ÇERKEZOĞLU
istikbal kafirler istemese,Alemi İslamın olacaktir....
25 Kasım 2015 21:19
1
 // 1
Diyelim Ki Suriyeli Militanlardan Petrol Geliyor Bundan Sana ne. Diyelim Ki Türkmenler Muhaliflere Destek Veriyor Bundan Yine Sanane Diyelim Ki Daeş Bizim Sınırımıza doğru İlerliyor Bundan Yine sanane Senin Sınırın nerde Git Kendi Çöplüğünde Yemlen.Diyelim Sen Esede Destek İçin Uçak Kaldırıyorsun Kilometrelerce Alakan Olmayan Yerden E Bizimde Sınırımızdaki Türkmenleri Korumamız Gayet Normal Demi Kızıl Muhtar... + Biz Sırttan Bıçaklamayız Delikanlı Gibi Ne Yapmak İstediğini Söyle......
25 Kasım 2015 Çarşamba 02:27
türkün gücü
 // hakan akın
putin efendi ordaki türkmenleri öldürmeye kalkarsan bütün dünyayı rusyanın başına yıkarız heralde federasyonunda ne kadar türk yaşadığını unutuyorsun türkiye açacağın savaş sonun olur bin kere düşün biz başka bi ırka benzemeyiz ...
24 Kasım 2015 Salı 19:26
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler