YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Putin: Ne yapalım bu Türklerin seçimi
Putin, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili, Türkiye'nin özür dilemeyeceğini bildirdiğini hatırlatarak "Ne yapalım bu Türkiye'nin seçimi' dedi.
Putin: Ne yapalım bu Türklerin seçimi
27 Kasım 2015 / 07:40 Güncelleme: 27 Kasım 2015 / 07:58

 

Putin, Türk sınırını ihlal eden Rus uçağının düşürüldüğü bölgede, hava saldırılarının şiddetlendiğine işaret ederek, o bölgede Türkmenlerin değil, Rusya'dan giderek terör örgütlerine katılan savaşçılar olduğunu iddia etti.

Putin, uçakları düşürülene kadar Suriye'de hava savunma sistemleri olmadığını dile getirerek, "Müttefiğimiz saydığımız taraftan böyle bir darbe alacağımız aklımızın ucundan bile geçmedi. Türkiye'yi dost bir ülke olarak gördük ve böyle bir hamle beklemedik. Bu nedenle bu saldırıyı ihanet olarak görüyoruz" dedi.

NE YAPALIM BU TÜRKLERİN SEÇİMİ

Türkiye ile son 10 yılda elde edilen yüksek ilşkilerin bozulmasının üzücü olduğunu vurgulayan Putin, "Özür bile dilemeyeceklerini söylediler. Ne yapalım bu Türkiye'nin seçimi" diye konuştu. 

AA

 // brkir
Moskof iti...
27 Kasım 2015 18:00
selam
 // mustafa
Cumhurbaşkanının ülkeyi savaşa sokmaya hakkı yok. Rusya ABD gibi operasyonlar yapıyor. Türkmen kardeşlerimiz eğer Esetten yana olurlarsa terör sayılmayacaklardır, ama eğer ennusra tarftarı veya bağımsızlık iddiasında bulunup ılımlı muhalefet diye ellerine silah alıp kendi bölgelerinin hakimiyetini sağlamaya çalışacaklarsa, Esat ve taraftarlarının kurşununun hedefi olacaklardır. Çünkü Rusyanın hedefi suriyeyi tamamıyla esadın kontrolü altına almaktır. ...
27 Kasım 2015 Cuma 17:36
1
 // 1
Sizin Sınırdada Daeş Birlikleri Varmış Sizin Ordularınız Gayri Resmi Biçimde Eğitim Veriyorlarmış Türk Jetleri Gelsin mi O Tarafa?Bir De Güne Giden Kadınlar Gibi Konuşmuşsun Ne Yapalım Kendi Bilir Ne Demek Ya Devleti Yönetenin Hitap Şekline Bak :)...
27 Kasım 2015 Cuma 14:28
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler