YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
PS4 sipariş etti bakın içinden ne çıktı
PS4 sipariş etti bakın içinden ne çıktı
28 Aralık 2014 22:29
Olay, Amerika’nın en büyük mağazalardan biri olan Walmart'ta geçiyor. Playstation 4 siparişi veren bir vatandaş, gelen paketi açtığında, PS4 yerine paket içerisinde taş buldu.

Bir yakınınıza hediye alıp onu mutlu etmeyi düşündüğünüzde her şeyin kusursuz olmasını istersiniz; çünkü amacınız karşınızdaki kişiyi hem şaşırtmak, hem de mutlu etmektir. ABD'de yaşayan Igor Baksht adlı adamın başına gelenlerse gerçekten şaşırtıcı.

13 yaşındaki yeğenini mutlu etmek için Walmart'tan 399 dolarlık Playstation 4 bundle paketini alan adam kutuyu yiğeniyle birlikte açtığında kutuda kaya parçalarının olduğunu görüp şoka uğradı.

Ürünü Walmart'a götüren Igor Baksht yetkililerin ilk aşamada kendisine inanmadıklarını; çünkü ortada bu garip durumu açıklayacak hiçbir kanıtın olmadığını söylüyor. Daha sonra ise mağaza müdürünün araya girmesiyle Igor Baksht'a yeni bir Playstation 4 bundle paketi verildi.

 Baksht bu tarz alışverişler yaparken mutlaka kutunun içeriğinin her şeyiyle tam olduğunu anladıktan sonra ürünü satın almak gerektiğini belirtiyor. Sonuç olarak bu tatsız olay tatlıya bağlandı.

 

HÜRRİYET

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler