YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Peygamber Efendimize çirkin hakaret
Peygamber Efendimize çirkin hakaret
27 Mayıs 2014 11:00
Kanada’da Hazreti Muhammed’in sözde resmini çizen ve Hazreti Muhammed’in sözde resmini çizene 1 dolar vereceğini belirten Eric Brazau, kentte bulunan Müslümanların tepkisi ve çıkan tartışmalar sonucu polis tarafından engellendi.

Üzerine doğu yörelerine ait bir Müslüman kıyafeti giyen ve takke takan Brazau, kalabalık Toronto caddelerinde açtığı stantla Hazreti Muhammed ve İslamiyet hakkında ağır sözler yazarak Hazreti Muhammed’in sözde resmini çizdi.

1-209.jpg

Toronto’da İslam hakkında bilgilendirme yapmak için stant açan ve kitap dağıtan bir derneğin hemen yanına standını açan Brazau, Müslüman olduğunu söyleyerek önce Hazreti Muhammed’in peygamber olmadığını sonra da kendisine inanmadığını ifade etti. Yoldan geçen insanlara seslenerek Hazreti Muhammed ve İslamiyet hakkında çirkin sözler söyleyen Brazau, İslamiyet’in insanlara zarar verdiğini belirtti. Çevredeki Müslümanların ve Hıristiyanların tepkileri üzerine kendini savunmaya çalışan Brazau, Toronto polisi tarafından engellendi ve polis güçleri Brazau’nun bölgede stant açmasını engelledi. Bölgedeki Hıristiyanlar Brazau’nun kendi dinlerinden olamayacağını açıklayarak gereken cezanın verilmesi gerektiğini belirtti.

2-064.jpg

Geçtiğimiz yıllarda birçok kez Hazreti Muhammed’in resmini çizmeye çalışan ve insanlara İslam’ı karalayıcı el ilanları dağıtan Brazau’nun, “nefret söylemi” suçundan 9 ay hapishanede yattığı açıklandı.

3-037.jpg

 

İHA

11:49
 // KÖR CAHİLLER
Bu gavurlar da çok komik oluyor. Bilmedikleri, tanımadıkları Bir Yüce İnsan'a (s.a.v) düşman oluyorlar. O'nu (s.a.v.) görmek ve tanımak isteyen, açsın gözlerini; alemi seyretsin... Ay bile dünyaya sırtını dönmekten haya ediyor. Güneş, göğün tepesinden değil de; yerin dibinden doğup, yerin dibine batıyor adeta. Yıldızlar huşu içinde, tir tir titriyor... O bu dünyada iken, yer gök secde ediyor adeta. Evren, tüm enerjisiyle dünyaya hizmet ve secde ediyor. Şeytan ve iblisler hariç....
27 Mayıs 2014 11:49
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler