YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paul Walker'ın ölümü hakkında şok iddia!
Paul Walker'ın ölümü hakkında şok iddia!
04 Aralık 2013 12:00
Yakışıklı oyuncu Paul Walker'ın ölümü bütün sevenlerini yasa boğmuştu. Ancak öyle haberler yapılıyorki kimi çevreler ölmediğini hala yaşadığını yazıyor. Paul Walker ölmedi haberleri ayrıntıları detayları.

Yakışıklı oyuncu Paul Walker'ın ölümü bütün sevenlerini yasa boğmuştu. Ancak öyle haberler yapılıyorki kimi çevreler ölmediğini hala yaşadığını yazıyor. Paul Walker ölmedi haberleri ayrıntıları detayları.

Özellikle sanal dünya oyuncunun ölmediğini belirten bir takım görseller ile haberler yayınlıyor.

İşte yapılan o haberlerden bazılarını yayınlıyoruz. İlgili resim ve görselleri bulabilirsiniz.

1. Paul Walker’in cesedinin fotoğrafı: Twitter ve Facebook’ta dolaşan bu görsel’in Paul Walker’in cesedi olduğuna pek çok kişi inandı. Fotoğraf aslında 2011 yılında Afrika’da misyonerlik yapan bir adamın geçirdiği bir kazanın fotoğrafı idi. http://urbanlegends.about.com/b/2013/12/01/paul-walker-death-photo-hoax.htm
PAUL

2. Paul Walker ölmedi haberi: Bu görselin ardından yine aynı misyonerin bu defa tedavi edilmiş hali gösterilerek bunun Paul Walker olduğu, ölümü haberlerine karşın, aslında Walker’in hayatta olduğu iddia edildi. Bu haber de yalandı çünkü görsel bu habere aitti. http://www.africastories.org/grace-in-crisis/god-works-through-bloody-crisis/

3. Paul Walker ölmeden 1 gün önce Paul Walker’in öldüğüne dair sahte haber yapıldı haberi: Paul Walker ölmeden 1 gün önce yapılan sahte haber ile ilgili haberlerin de sahte olduğu ortaya çıktı. Söz konusu Paul Walker öldü haberinin tüm Hollywood ünlüler için otomotik olarak üretilen bir ölüm haberi olduğu anlaşıldı.

Bu arada oyuncunun geçirdiği şok kazanın görüntüleri yayınlandı.

Geçen pazar günü hayatını kaybeden oyuncu Paul Walker ’ın geçirdiği trajik kazasının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde herhangi bir sürat yarışı ya da kural ihlalinin izleri göze çarpmıyor.

Kaza anından hemen önce başlayan videoda Walker’ın içinde bulunduğu Porsche Carrera’nın patlama anı ve ortaya çıkan yoğun duman bulutu ve alevler görülüyor. Kaza sonrası enkaza dönen arabadaki Walker’ı kurtarmak için yanan arabaya doğru koşan insanların da görüntüye yansıdığı kayıtlar, yakınlardaki bir binanın çatısındaki kameradan alınmış.

Görüntülerde Walker ve arkadaşının bulunduğu arabanın önünde ya da arkasında herhangi bir araç olmadığı görülüyor. Yetkililer, araçtaki teknik bir hatadan şüpheleniyor.

Ünlü Amerika'lı oyuncunun şok ölümü sosyal medyada daha uzun süre yankı uyandıracağa benziyor..

 

STAR

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler