YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özbekistan Cumhurbaşkanı Kerimov'un sağlık durumu nasıl?
Özbekistan Cumhurbaşkanı Kerimov'un sağlık durumu nasıl?
31 Ağustos 2016 12:03
Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un kızı Lola Kerimova, babasının sağlığına kavuşması için iyi dileklerini sunan vatandaşlara teşekkür etti.

Kerimova, yayınladığı mesajında, vatandaşların Müstakillik Bayramı'nı kutladı. 

Ülkede her zaman barış ve istikrarın hakim olmasını temenni eden Kerimova, “Cumhurbaşkanımızın acil şifa bulması için sunduğunuz samimi dilek ve iyi niyet temennileri için hepinize içtenlikle teşekkür ederim. Bu, bizler için çok önemli.

Çok samimi, içten dileklerinizin ve sözlerinizin babamın şifa bulmasına yardımcı olduğuna inanıyorum. Hepinize çok teşekkürler.” ifadesine yer verdi. 

Lola Kerimova, önceki gün 78 yaşındaki babasının beyin kanaması geçirdiğini ve yoğun bakıma alındığını belirterek, Cumhurbaşkanı'nın sağlık durumunun stabil olduğunu kaydetmişti. 

Özbekistan hükümetinin açıklamasında da "uzmanların fikrine göre, Cumhurbaşkanı Kerimov’un detaylı tıbbi kontrolü ve tedavi süreci için belirli bir zamanın gerektiği" bildirilmiş ancak Kerimov'un sağlık durumuna ilişkin bilgi verilmemişti.

Kerimov, 1989 yılından bu yana Özbekistan'ı yönetiyor.


AA

bazı ölumler zördur.ç
 // hursit dilaver
bazı ölumler zördur.insan gitmemek için direnir.bayagı direnir.bizde de ölmuştu.meccanen tepelere gelen biri de ölememişti de,ta amarikalara gidip tekrar gelmişti ama aylarca ölmeye direndi.derler ki,aşağıda asılmalarına önay verdiklerinin karşısına gelmemek için direndi denirdi.aynen öyle öldu demek ki ki,ö asılanlar her gun dua ve rahmetle anılır da,digerlerinin ne adı,ne sanı ne de mezarı bellidir..unutuldu gitti.arkasından hayırla anılan da yök.kötu ölumler tabi.allah halkın duasıyla götur...
31 Ağustos 2016 Çarşamba 12:30
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler