YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Otoyolda dehşet: 3 ölü
Kanada'da otoyolda dehşet: 3 ölü
Otoyolda dehşet: 3 ölü
15 Aralık 2011 / 23:28 Güncelleme: 15 Aralık 2011 / 23:30

Kanada’nın kalabalık şehirlerinden Calgary’nin 2 numaralı otoyolunda bu sabaha karşı meydana gelen olayda silahla vurulan 3 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de ağır yaralandı.

Calgary’nin 125 kilometre güneyindeki Claresholm yakınlarında bu sabaha karşı bir ihbar telefonu alan yerel polis, otoyolda yaptığı kontrolde içerisinde 20’li yaşlarda biri kadın iki ceset olan bir araç buldu. Bu araçtan ileride bir araç daha belirleyen polis, araçtan ağır yaralı 20’li yaşlarda biri kadın iki kişi çıkardı. Derhal hastaneye kaldıran yaralılardan erkek olanı, hastanede yaşamını yitirdi. Polis, ağır yalalı kadının hayati tehlikesinin sürdüğünü açıklarken, olayda ölenlerle yaralı kadının kimliğini vermedi.

Olayı soruşturan Kanada Kraliyet Atlı Polisi RCMP’den Patrick Webb, ölenlerin birbirleri ile yakınlık derecelerini araştırdıklarını, son araçtaki erkeğin, ilk araçtakileri öldürdükten sonra, yanındaki kadına da ateş edip intihar etmiş olabileceğini düşündüklerini belirtti. 2 numaralı otoyol olay nedeniyle halen trafiğe kapalı tutuluyor. AA
 

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler