YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ölmeden önce 'uzaylıların' fotoğraflarını yayınladı
Ölmeden önce 'uzaylıların' fotoğraflarını yayınladı
29 Ekim 2014 17:24
Ünlü bilim adamı ölmeden önce kendisini kayıt altına alarak ABD'de çok gizli projelerin yürütüldüğü Nevada eyaletindeki “Area 51” olarak adlandırılan askeri üstte dünyaya ziyarete gelen uzaylıların varlığıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

Geçtiğimiz Ağustos ayında kaydedilen videoda ABD’li ünlü bilim adamı Boyd Bushman bu merkezde mühendis olarak çalışırken gizlice ele geçirilmiş uzaylıların fotoğraflarını yayınladı.

foto-004.jpg

Bushman ABD’li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 merkezini gördüğünü ve orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilimadamının varlığına şahit olduğunu söyledi.

Boyd Bushman çekilen fotoğrafları delil olarak göstererek kayıt altına aldığı videoda Area 51 merkezinde ele geçirilen uzaylıların iki tür olduğuna işaret etti. Uzun parmaklara ve perdeli ayaklara sahip olanların “Quintumnia” adlı bir gezegenden dünyaya geldiklerini ileri süren Bushman Nevada’daki üste çalışanların bunları iki gruba ayırmasının nedeni olarak da birinin dünyalılara daha yakın olduğunu diğer grubun ise daha düşmanca bir tavır gösterdiğini iddia etti.

40 yılı aşkın tetkik ve patent üzerine çalışmalar yapan Boyd Bushman aralarında Hughes Aircraft, General Dynamics, Lockheed Martin ve Texas Instruments gibi şirketlerde önemli araştırmalarda bulundu.Bushman’ın bu itiraflarına ABD’den henüz bir yalanlama gelmedi.

 

DHA

20:12
 // Rasim DUMAN
Dogan Haber Ajansi zaman zaman bu tur haberleri servis ediyor. Disarida "uydurulmus" bu tur yalanlar, iceride "bilimsel veri" yaftasi ile yayinlanarak, insanlarimizin dini inanclari zayiflatilmaya calisiliyor. Darvin'in "Evrim Teorisi"ni bu millete "yediremediler. Sonra "reenkarnasyon" safsatasini ortaya cikardilar, gene tutmadi. Son yillarda "uzaylilarin" varligini isbatlamaya calisiyorlar. Cenab-i ALLAH (C.C.) canlilarin yasayabilecegi tek mekan olarak Dunya'yi yaratti ve "esref-i mahlukat" olarak yarattigi insani da Dunya'ya gonderdi....
29 Ekim 2014 20:12
19:46
 // n.s
Cok komik cocukken acaba var mi diye dusunmuyor degildik .Insan dinini ogrendigi zaman bubhaberler ne kadar sacma oldugunu hemen anlayabiliyorsunuz ....
29 Ekim 2014 19:46
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler