YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öldürülen 64 PYD'linin 9'unun boynunda İsrail işareti
6 bin askerimiz ve 25 tank film gibi bir operasyonla Kuzey Irak'a geçti. DAEŞ ve PYD'ye operasyonlar düzenleyen askerlerimiz, 64 PYD'liyi etkisiz hale getirdi. Öldürülen 64 PYD'linin 9'unun boynunda İsrail'i temsil eden Davut Yıldızı işareti bulundu.
Öldürülen 64 PYD'linin 9'unun boynunda İsrail işareti
06 Aralık 2015 / 21:55 Güncelleme: 06 Aralık 2015 / 22:01

Türkiye DAEŞ'in Musul'dan süpürmek için harekete geçti.

Üç tugaydan oluşan yaklaşık 6 bin asker, 25 tank ve 140 askeri araç başarıyla sınırı geçerek Musul Başika kentine gönderildi. 1 grup asker de önceki gün itibariyle Kerkük'e ulaştı.

9'unun boynunda İsrail işareti

Türk ordusunun sınırı geçmesiyle belirli noktalardan Irak Bölgesel Kürt Yönetimi topraklarındaki bazı noktalara PKK'nın uzantısı olan PYD güçleri tarafından saldırı hazırlığı tespit edilince, askerlerimiz teröristleri tek tek avlayarak ilk operasyonunu da gerçekleştirdi. 64 PYD'li imha edilirken cesetlerden 9'unun boyunlarında İsrail'i temsil eden Davut Yıldızı işareti bulundu. Musul ve Başika'da mevzilenen askerlerin DAEŞ'e karşı karadan süpürme operasyonu başlatacağı öğrenildi. 

Bölge tarihine vakıf olmak
 // KAYNAK MAHİR
PYD'lilerin boynundan çıkan DAVUT yıldızına şaşırmadım Bölgenin tarihinde David al Roy gibi dinde takiyecilik yani dönmeliğin babası var....
06 Aralık 2015 22:23
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler