YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
OHAL’i eleştirenler, Neden Amerika’yı görmüyorsunuz?
Ülkemizde alçak darbe girişimi sonrası terör örgütleri ile mücadele kapsamında çıkarılan OHAL üzerinden her türlü manipülatif haberlere imza atan gayrı milli cenah ne hikmetse ABD’de 5 eyalette ilan edilen OHAL’e karşısında 3 maymunu oynuyor.
OHAL’i eleştirenler, Neden Amerika’yı görmüyorsunuz?
26 Eylül 2016 / 18:22 Güncelleme: 26 Eylül 2016 / 18:23

Milletimizin değerlerini bir türlü kavrayamayan gayrı milli cenah ABD’de yaşananlar karşısında kör-sağı-dilsiz oldu.

Ülkemizde 250’den fazla insanın şehit edilmesi ile sonuçlanan alçak darbe girişimi sonrası devlet kendi içinde OHAL ilan etmiş bu kapsamda da gerekli Kanun Hükmünde Kararnameler çıkartmıştı.

Terör örgütleri ile mücadele yürütülürken sokaktaki vatandaş ise neredeyse bu durumdan hiç etkilenmedi.

Ancak kendi ülkesinin düşmanı gayrı milli medya ve zehirli kalemler bu konu üzerinden büyük yaygara koparma çabasına girdi. Gayrı milli cenah bunun üzerinden büyük bir manipülasyon yapma çabasına büründü.

Ancak ne hikmetse bu eller ABD’de gerçekleşen ve askerin bile sokağa indiği OHAL’i bir türlü görmüyor ve dillendirmiyor.

Hatırlanacağı üzere ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinin Charlotte kentinde 43 yaşındaki siyahi Keith Lamont Scott, elinde sadece kitap bulunmasına rağmen siyah olduğu için bir polis memuru tarafından öldürülmüştü.

Olayın ardından yüzlerce "Siyahilerin Hayatı Değerlidir" (Black Lives Matter) üyesinin, Charlotte sokaklarında adalet ve özgürlük temalı sloganlar eşliğinde başlattığı barışçıl protestolar başlattı.

Fakat, ABD'li güvenlik güçleri protestoların yoğunlaşması üzerine kentte olağanüstü hal ilan etti. Ağır silahlı ABD askeri Charlotte sokaklarına konuşlandırıldı.

Şimdi bir de şöyle düşünelim…

Türkiye’de ‘sokak olayları’ olduğunu (Gezi parkı provokasyonu gibi) düşünün. Bu yaşananlar karşısında Hükümet olağanüstü hal ilan ederek askeri sokağa indirmiş olsaydı, uluslararası ‘medya’nın da desteğini alan gayrı milli cenah sizce nasıl bir tepki verirdi!

"3 MAYMUN'U OYNUYOR" ➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
DEMEKTE NE OLUYOR BİRE DOSTLAR!?! DARWİN'İN BU İNSAN GÖRÜNÜMÜNDEKİ TEKANALl-ÇOKBABALl AZMANMAYMUNLAR'l, YARADlLlŞLARlNlN GEREĞİNİ YAPlYOR GEREĞİNİ!!!...
27 Eylül 2016 Salı 02:49
 // I Kalender
Normal bunlara kimsenin sesi çıkmaz. Amerika Avrupa israil. Bunlar bildiklerini yapar. Türkiye Tuvalete gitse haber olur . Türkiye artık kabuk değiştirmeli. Vurdum duymazdan gelmeli. Yapılması neyse onu yapmalı. İsrail kadar olamadik...
26 Eylül 2016 23:45
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler