YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Obama'yı zombiye çevirdiler!
Obama'yı zombiye çevirdiler!
09 Mayıs 2013 11:57
Silah kontrolü tartışmalarının devam ettiği ABD’de, atış poligonları için hedefler hazırlayan bir Amerikan şirketi, üzerinde Başkan Barack Obama’ya benzeyen bir “zombi”nin resmedildiği bir hedef üretti.

Hem 3 boyutlu hem de kağıt şeklinde üretilen ve “Rocky Zombie” adıyla satışa sunulan hedefin yüz kısmı bariz bir şekilde Obama’ya benziyor.

3 boyutlu hedef, isabet aldığında kan renginde bir sıvı çıkarıyor. Hedefin 3 boyutlu versiyonu, silah kontrolü konusunda Obama yönetimine sert muhalefetiyle bilinen Ulusal Silah Birliği’nin (NRA) geçen haftaki kongresinde tanıtılmıştı.

Fakat NRA yetkilileri kısa bir süre sonra tanıtımı iptal etti. Hedefi üreten Zombie Industries şirketi yetkilileri, yaptıkları açıklamada benzerliğin tamamen bir rastlantı olduğunu belirtti. “Zombi” şeklinde hedefler üreten şirketin ürün yelpazesinde, Nazi subayı şeklinde bir hedef, “terörist hedef” adı altında satılan ve öldürülen El-Kaide lideri Üsame Bin Ladin’e benzeyen başka bir hedef de yer alıyor.

 

İHA

12:54
 // NÖTR
Obama nötr bir kişiliğe sahip olduğu için, ne komiklik, nede bu tür benzetmeler etkili olmuyor. Komik bişeyler yazacaktım ama duygusuz bir insanın ne tür bir hikayesi olabilirki. Silah tüccarlarının reklamcısı işte....
09 Mayıs 2013 12:54
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler