YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Obama'dan Mısır açıklaması
Obama'dan Mısır açıklaması
07 Şubat 2011 09:16
Mısır'daki isyanlarla ilgili açıklamayapan ABD Başkanı Barack Obama Mısır'ın eski haline dönmeyeceğini, Mısır için değişim zamanı olduğunu söyledi...

ABD Başkanı Barack Obama, Mısır'ın eskisi gibi olmayacağını söyledi.

Obama, Fox televizyonunda yayınlanan söyleşisinde, Mısır'da 13. gününü dolduran protesto gösterileriyle ilgili olarak, Mısır'ın eski haline dönmeyeceğini, değişim zamanı olduğunu kaydetti.

Mısır halkının adil ve özgür seçimler istediğinin açık olduğunu ifade eden Barack Obama, Mısır'da sadece bir grup olan Müslüman Kardeşler'in çoğunluğun desteğine sahip olmadığına inandığını bildirdi.

Obama, ayrıca Müslüman Kardeşler'in iyi organize olduklarını ve ideolojilerinde Amerikan karşıtı bazı ifadeler bulunduğunu belirtti. (AA)

doğru davranışa taktir gerek...
 // ibrahim çelikoğlu
Müslüman Kardeş'ler,gel beraber adam öldürelim demiş olsaydı haksızlık ve suç işlerdi.Milyonlarca insanı öldüren bir millete karşıt bazı ifadelerde bulunmuşsa;Ne mutlu.Hak demiş.Hukuk demiş.Bunun neresi yanlış veya kötü.?ABD insanca bu dünyayı yönetmesini öğrenmelidir.İnsan gibi,insan olursa kalkınacak.Yoksa ihtiyar hasta bir varlığın ölmesi gibi ölmeye mecbur kalacaktır......
07 Şubat 2011 22:11
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler