YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Obama’dan güldüren benzetme
Obama’dan güldüren benzetme
12 Mart 2014 13:05
ABD Başbakanı Barack Obama, 3. dönem başkanlığını ‘Hangover 3’ filmine benzeterek, 'O gerçi başarılı olamamıştı değil mi?' dedi.

Büyük tartışmalara neden olan sağlık reformu konusunda önemli adımlar atan ve bunu "Obamacare" olarak adlandıran ABD Başbakanı Barack Obama, reform kapsamında gençlere ulaşabilmek için Hongover filmiyle tanınan ünlü komedyen ve oyuncu Zach Galifianakis’in şovu Between Two Ferns’e konuk oldu.

Obama röportajda Galifianakis’in 3.kez başkan olamayacağını söylemesi sonucunda 3. dönem başkanlığı ‘Hangover 3’ filmine benzeterek, “O gerçi başarılı olamamıştı değil mi?” dedi.

Programda Obama’ya birbirinden ilginç sorular soran Galifianakis ile Obama arasındaki konuşmalar ise bir hayli eğlenceli geçti. Obama ile doğma büyüme ABD’li olmadığına dair konuşmalar gerçekleştiren Galifianakis ABD Başbakanı’na esprili bir şekilde, “Başkan olmadığında insanlar basketbolda kazanmana müsaade etmeyecek. Bu zor olacak mı?” diye soru sordu.

İmalı espriler havada uçuştu

Obama’ya “Suriye’ye Hulk Hogan’ı göndereceğini okudum. Yoksa bu iş Tonya Harding’e daha mı uygun?” diye de soran Galifianakis’e karşı Obama ise ünlü şovmenin rakibi Bradley Cooper’a övgü düzerek karşılık verdi. Obama ayrıca 3. dönem başkanlık yapsa bunun 3. ‘Hangover’ filmi gibi olabileceğini belirterek esprili şekilde, “O çok başarılı olmadı değil mi?” dedi.

Eğlenceli geçen programın ilerleyen dakikalarında ise Obamacare hakkında açıklamalarda bulunan Obama ünlü aktöre takılarak, “Reklamını yapacağım konu olmasaydı seninle burada oturmazdım. Sağlık Hizmeti’ni duydun mu?” diye soru yöneltti. Ünlü sunucu bu soruya ise “O çalışmayan şey mi?” diye cevap verdi.

Röportajın sonunda ise Obama, ikilinin önünde bulunan bir düğmeye bastı ve siyah bir perde önünde stüdyoda röportaj yaptıkları sanılan ikilinin aslında Beyaz Saray’da bulundukları anlaşıldı.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler