YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Obama, Tatilde Dinlemeyi Sevdiği Müzikleri Twitter'dan Paylaştı
Obama, Tatilde Dinlemeyi Sevdiği Müzikleri Twitter'dan Paylaştı
15 Ağustos 2015 11:37
ABD Başkanı Barack Obama, tatilde dinlemeyi sevdiği müzikleri Twitter adresinden takipçileriyle paylaştı. Paylaşım kısa sürede binlerce kez retweet edildi.

ABD Başkanı Barack Obama, tatilde dinlemeyi sevdiği şarkıların listesini kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Obama'nın paylaşımı kısa sürede binlerce retweet aldı.

Çevrimiçi müzik dinleme platformu Spotify üzerinden oluşturduğu listeleri sosyal medyada paylaşan ABD Başkanı Barack Obama, paylaşımı ‘yoğun istek üzerine’ yaptığını söyledi.

Obama, gündüz ve gece için iki ayrı liste paylaştı. Ailesiyle gittiği tatilde sıkça dinlediği şarkılar arasında klasikler, Rock ve ABD kökenli siyahi şarkıcıların müziğine yer vermesi dikkat çeken Obama’nın listesi kısa sürede popüler oldu.

obama,-tatilde-dinlemeyi-sevdigi-muzikleri-twitterdan-paylasti.png

BİNLERCE KEZ RETWEET EDİLDİ

Obama’nın dinlediği şarkıcılar arasında, önceki seçim kampanyasına destek veren Beyonce ve Justin Timberlake gibi popüler yıldızların yanı sıra Frank Sinatra, Bob Dylan ve Bob Marley gibi klasikler de yer buldu.

ABD Başkanı'nın, "Yoğun istek üzerine tatil müzik listelerim. Sizin en beğendiğiniz yaz şarkısı ne?" paylaşımı binlerce kez retweet edildi.

obama,-tatilde-dinlemeyi-sevdigi-muzikleri-twitterdan-paylasti-(2).jpg

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler