YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Obama İsrail'e destek verdi!
Obama İsrail'e destek verdi!
18 Kasım 2012 16:28
ABD Başkanı Barack Obama, Tayland gezisinde yaptığı açıklamada "İsrail'in kendini savunmasını konusunda desteğimiz tam" diye konuştu.

Başkan seçildikten sonra ilk yurtdışı gezisini Güneydoğu Asya'ya gerçekleştiren ABD Başkanı Barack Obama, gezisinin Tayland ayağında devm eden Gazze krizi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"İsrail'in kendini savunmasını konusunda desteğimiz tam" diyen ABD Başkanı İsrail'e arka çıktı. Obama ayrıca, "dünya üzerinde hiç bir ülke üzerine yağan füzeleri tolere edemez" diye konuştu.

Gazze krizinin Ortadoğu'da barışı zora soktuğunu belirten Obama, "şiddetin daha da tırmaması için Hamas'ın roket saldırılarını durdurması konusunda bölgedeki ortaklarımızla çalışmalarımız sürüyor" dedi.

KRİTİK 48 SAAT
Obama ayrıca, önümüzdeki 36 ile 48 saatin, krizin durdurulması için ilerleme sağnanıp sağlanamayacağını ortaya çıkacağını belirtti.

00:20
 // Kenan Akkuş
NE SANDINIZ
Ne yani Obama'nın oturup, hüngür hüngür ağlayacağınımı sandınız. Müslümanın, müslümandan başka ağlayanı olmaz. ABD bizim müttefikimiz olsaydı, düşmanımız olan İsrail'e destek vermezdi....
19 Kasım 2012 00:20
özcaan
 // yavuz özcan
yazıklar olsun ....insanlık nerede!!!...
18 Kasım 2012 19:11
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler