YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Obama Beyaz Saray'da FETÖ'cü Faruk Taban ile selfie çektirdi
Obama Beyaz Saray'da FETÖ'cü Faruk Taban ile selfie çektirdi
09 Ağustos 2016 15:39
Darbe girişimi sonrası Türkiye'ye net bir şekilde destek vermeyen ABD, darbecileri Beyaz Saray'da ağırlamaya devam ediyor.

FETÖ'cü Faruk Taban ve bazı isimlerin Beyaz Saray'da ABD Başkanı Obama ve yardımcısı Biden ile çekilen yakın fotoğrafları tepki topluyor.

15 Temmuz darbe girişiminde Türkiye'nin yanında olduğunu net bir şekilde açıklamayan ABD,FETÖ'cülere kucak açmaya devam ediyor. Darbe girişiminin üstünden sadece bir kaç gün geçmişken,Beyaz Saray'da bir davete katılan FETÖ'cülerin yine Beyaz Saray içinde çekilen fotoğrafları paylaşıldı.

ABD Başkanı Barack Obama, eski ABD Başkanı Bill Clinton ve Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton ile FETÖ'cü Faruk Taban'ın samimi fotoğrafları dikkat çekti. Faruk Taban, FETÖ'cü Turkic American Alliance'in yöneticilerinden. Fotoğraflar arasında ABD Başkan yardımcısı Joe Biden ve eşi de var. ABD Başkan Yardımcısı Biden'ın önümüzdeki haftalarda Türkiye'ye geleceği konuşuluyor.

ABD'de başkanlık için yarışan Hillary Clinton'ın FETÖ'nün ABD'deki kurumlarına para aktardığı ortaya çıkmıştı.

Beyaz Saray, 23 Temmuz'da teröristbaşı Fetullah Gülen'e bağlı 'Rumi Forum' ve 'Turkic American Alliance' adlı kurumların yöneticilerini ağırlamıştı.

Terörist Gülen'in hizmetkarları Emre Çelik ile Faruk Taban, önceki gün ABD Başkanı Barack Obama'nın davetiyle gittikleri etkinlikten fotoğraflar paylaştı. Obama yönetimi, 15 Temmuz'da onlarca kamu kurumu bombalanmasına rağmen teröristbaşı Gülen'i iade etmek için 'kanıt' istemişti.

1-20160809154946.jpg

2-20160809154946.jpg

3-541.jpg

4-322.jpg

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler