YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O ülkeden PKK'ya skandal yardım!
O ülkeden PKK'ya skandal yardım!
06 Eylül 2015 11:07
PKK'ya desteğini gizleyemeyen Almanya, 7 ajanını Kandil'e göndermekle yetinmedi. Peşmergeye gönderildiği söylenen Alman yapımı son teknoloji silahların da terör örgütüne de hediye edildiği ortaya çıktı

Son dönemde Türkiye'de ne zaman kaos hakim olsa arkasından Almanya çıktı. Gezi Olayları ile başlayan süreçte her defasında Türkiye'yi karıştırma fırsatını kaçırmayan Almanlar, DHKP-C'nin yaptığı Çağlayan baskını gibi terör olaylarını planlayanları beslemesiyle dikkat çekti. Son olarak Kobani olaylarını, bölgeye gönderdikleri istihbarat teşkilatı BND ajanlarıyla destekleyen Almanya, Kobani'de yaşananları bahane ederek Kuzey Irak yönetiminin askerleri olan Peşmerge'ye son teknoloji silahlar gönderdi. Hollanda Kraliyet Hava Kuvvetleri'ne ait kargo uçakları ile sevk edilen silahların bir kısmının PKK'ya gittiğini Der Spiegel, şubat ayında iddia etmişti.

BAŞKASI ÜRETEMİYOR

PKK'nın yayın organları arasında yer alan internet siteleri ve PKK yandaşlarının Twitter ile Facebook hesaplarında yapılan paylaşımlar ise bu iddiaları doğruladı. Böylelikle Almanya'nın terör örgütü PKK'ya Panzerfaust ve Bunkerfaust isimli son teknoloji roketler gönderdiği ispatlandı. İddialara göre sevkiyatın güvenliği için Hollanda uçakları kullanıldı. Silahlar Suriye'den Şengal bölgesine, buradan da Talabani bölgesinden kamplara aktarıldı. Almanya, PKK'ya teslim ettiği silahların kod numaralarını da ordu envanterinin dışında tutmayı tercih etti. Buna rağmen silahların menşeini gizleme gereği duymayan Almanlar, füzelere 'DeutschesMuster' yani 'Alman modeli' manasına gelen 'DM-32' kod numarasını ekledi. Alman Dynamit Nobel Defence (DND) firmasının üretimi Bunkerfaust (BKF) füzelerinin ve mühimmatlarının dünyada başka fabrikada üretilemeyeceği belirtildi.

PİS YEDİLİ ŞÜPHESİ

Almanya'nın terör örgütü PKK'ya silah göndermesi akıllara terör yuvası Kandil'de yer alan BND ajanlarını getirdi. Kandil'e yapılan bombalamada Alman ajanı Kevin Joachim de öldürülürken Alman Gizli Servisi'nde (BND) görevli olan 7 Alman ajanının PKK'ya ait Kaletuka kampında YPG ve PKK'lıları eğittiği ortaya çıkmıştı. 7 Alman ajanının, Bunkerfaust roketleri için de PKK'lılara eğitim verdiği iddia edildi.

TANK DELEN BUNKERFAUST

Kalibresi: 90 mm fırlatıcı, 110 mm savaş başlığı
FONKSİYONU: Ana tanksavar silahı, sığınak delici, zırhsız araçlar ve anti piyade
AĞIRLIĞI: 15.2 kg
SAVAŞ BAŞLIĞI : 3.9 kg
YEDEK TÜP: 12.9 kg
UZUNLUK : 1200 mm
NAMLU İLK ÇIKIŞ HIZI: 160 m/s
AZAMİ HIZI: 243 m/s
NİŞANGAH : Teleskopik nişangah
AZAMİ MENZİLİ : 400 m sabit hedef, 300 m hareketli hedef
ASGARİ ATIŞ MESAFESİ : 20 m
DELME GÜCÜ: 700 mm zırh, 1.6 mt beton
ÜRETİCİ: Dynamit- Nobel, Almanya

PKK'NIN ALMAN FÜZELERİ

- DM32 Bunkerfaust
- Panzerfaust 3 (Pzf 3)
- Pzf 3 EX (DM10)
- Pzf 3 Alt Kaliber (DM18/ DM18A1)
- Pzf 3 UB (DM38)
- Pzf 3 UB-T (DM58)
- Pzf 3 (DM12/ DM12A1)
- Pzf 3-T (DM22)
- Pzf 3-BT

 

TAKVİM

 // Ahmet
Ne zaman MIT....CIA ve MOSAD kadar veya daha üstün güçlü olursa o zaman biz Türkiyede ve Dünyada rahat oluruz....
13 Eylül 2015 19:51
 // mardinli
Almanyadaki Türkleri harekete gecirmek lazim...
13 Eylül 2015 18:41
 // ahmet
Kafirden dost olmaz gaayet normal karsiliyorum....
13 Eylül 2015 16:07
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler