YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
New York Post, ikiyüzlülüğünü ispatladı
New York Post, ikiyüzlülüğünü ispatladı
25 Ağustos 2014 12:40
ABD'de siyasi bir gencin öldürülmesiyle başlayan olaylardan sonra polise destek vereceğini duyuran New York Post Gazetesi'nin Gezi olayları sırasında Türkiye için aynı tutumu göstermemesi dikkatlerden kaçmadı.

Ferguson'da 18 yaşındaki Michael Brown'ın polis tarafından öldürülmesinin ardından New York'ta yaşayan siyahiler polis baskısını protesto etme kararı aldı. Şehirde en çok satan gazete olan New York Post ise polise destek vereceğini birinci sayfadan duyurdu.

Oysa Gezi olayları sırasında protestoculara destek veren, "Türkiye'de neler oluyor?" başlıklı ilanı yayınlayarak Türkiye'ye iftiralar atmıştı. New York polisine verdiği destek, gazetenin Türkiye konusunda nasıl iki yüzlü davrandığını ortaya koydu.

14:53
 // MUHAFIZ
New york post,Washinton post gibi çoğu Amerikan gazeteleri CİA güdümünde yayın yaparlar.Başka ülkelere gelince demokrasi havarisi kesilen Amerikan gazeteleri, kendi ülkelerinde sırf deri rengi SİYAH diye insanları katliam yapan kendi Amerikan polisinin yaptığı insanlık dışı zulümleri,basın memsublarına yaptığı kötü muameleleri görmezden gelmektedir...!!!Bu gibi yalan yayın yapan,işine gelmediğini görmezden gelen Amerikan gazetelerine Amerikan halkının rağbet etmemesi gerekir....
25 Ağustos 2014 14:53
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler