YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Netanyahu:"Erdoğan'dan ders almayacağım"
Fransa'nın başkanti Paris'te Macron'la bir araya gelen işgalci İsrail Başbakanı Netanyahu Kudüs gerilimini tırmandıracak açıklamalarda bulundu. Netanyahu, "İran ve Gazze'ye yardım eden Türkiye'den ders almayız." dedi.
Netanyahu:"Erdoğan'dan ders almayacağım"
10 Aralık 2017 / 20:20 Güncelleme: 10 Aralık 2017 / 20:25

Geçtiğimiz günlerde ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdığını ve ABD Büyükelçiliği'nin bu şehre taşınacağını açıklamasının ardından Kudüs'te İsrail askeri ve polisi Filistinlilere saldırmaya başlamış, ve birçok Filistinli hayatını kaybederken, yüzlerce kişi de yaralanmıştı.

MACRON'U ZİYARET ETTİ
Olaylar hala devam ederken İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD'nin kararına tepki gösteren Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'u ziyaret etti.

"ERDOĞAN'DAN DERS ALMAYACAĞIM"
Netanyahu görüşme sonrası yaptığı açıklamayla tepki topladı. İsrail Başbakanı Kudüs konusunda: "İran’ı ve Gazze’deki ‘teröristleri’ destekleyen Türkiye’nin Cumhurbaşkanı’ndan ders almayacağını" söyledi.

"FİLİSTİNLİLER NE KUDÜS'Ü ÇABUK KABUL EDERSE O KADAR ÇABUK BARIŞ GELİR"
Ayrıca Binyamin Netanyahu tehditkar açıklamalar yaparak: "Filistinliler Kudüs’ün İsrail’in başkenti olduğunu ne kadar çabuk kabul ederse barış o kadar çabuk gelir." dedi.

İsrail Başbakanı'ndan küstah açıklamalar

Bundan sonra olacaklardan...!!!
 // Sancaktar
Ey şerefsiz siyonistler;şunu iyi bilesiniz ki,bundan sonra olacaklardan bizler sorumlu değiliz,artık bundan sonra her an,her dakika;Tel Aviv'de,Hebronda,Hayfa'da KİMYASAL SİLAH SALDIRISINA ve TOPLUCA GEBERMEYE HAZIR OLUN...!!!Bizler Filistinliler gibi taşla,sopayla değil;KİMYASAL GAZLA GELİYORUZ;hem de VX ve HARDAL GAZLARIYLA,aynı önceden sizlere HİTLER'in yaptığı gibi...!!!Bundan sonra acımak yok,çünkü SABIR TAŞI ARTIK ÇATLAMIŞTIR,bundan sonra bu olacaklardan bizler sorumlu değiliz,çünkü bu olacakları sizlet istediniz,Tıpkı Ad Kavmi gibi,Tıpkı Lut Kavmi gibi;hepiniz topluca GEBERECEKSINIZ...!!!...
11 Aralık 2017 Pazartesi 12:35
A
 // a
almaya mecbursun.Filistin devletinin toprakları aşırı yahudi teröristlerden eninde sonunda temizlenecek ve bütün dünya bu teröristlerden kurtulduğu için sevinecek....
11 Aralık 2017 Pazartesi 08:41
Hitlerin domuzu nursuz puşt...
 // KAFKAS ŞAHİNİ
Ulan şerefsiz İslam ve Müslüman düşmanları, Allah yolunda olanlara açılan savaştan kim galip çıkmış! sen Koca Reisim Recep Tayyip ERDOĞAN'ın tuvalete bıraktığı kadar olamazsın! Firavunun torunları kansız mayası sütü bozuklar! Allah nurunu tamamlayacak İnşallah......
11 Aralık 2017 Pazartesi 08:27
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler