YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Netanyahu tüm dünyayı kandırdı
Netanyahu tüm dünyayı kandırdı
25 Şubat 2015 07:12
Netanyahu, İran’ın 1 yıl içinde nükleer bomba üretmeye hazır olduğunu iddia etmişti.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile İsrail gizli servisi MOSSAD arasında İran’ın nükleer programı konusunda anlaşmazlığa ilişki yeni bir belge ortaya çıkarıldı.

Guardian Gazetesi ve El Cezire televizyonunun yayınladığı çok gizli bir MOSSAD belgesinde, İran’ın nükleer silah üretmek için ''gerekli faaliyetleri yerine getirmediği'' rapor ediliyor.

"İran bir yıl içinde nükleer bomba üretebilir" demişti

MOSSAD belgesinde, ''İran elindeki uranyumun sadece yüzde 20’sini zenginleştirdi. Daha fazla zenginleştirme için kapasitesi yok'' bilgisi yer alıyor. MOSSAD raporunun tarihi, Binyamin Netanyahu’nun 2012’de BM Genel Kurulu’nda İran’ın nükleer kapasitesi konusunda yaptığı konuşmadan birkaç hafta sonrayı işaret ediyor.

Netanyahu o konuşmasında ''patlamaya hazır bir bomba'' grafiği göstererek, İran’ın 1 yıl içinde nükleer bomba üretmeye hazır olduğunu iddia etmişti.

Geçen ay MOSSAD’ın üst düzey yöneticilerinin ABD Kongre üyelerini ziyaret ederek, Netanyahu’nun İran’n nükleer programı hakkındaki tavrını eleştirdiği ortaya çıkmıştı.

jovd8_1424826755_1093.jpg

çocuk katili...
 // Ömer
Kutsal kitabı bile kendi menfaatleri doğrultusunda güncelleştiren lanetlik güruhtan ne beklenir ki? kendini mehdi olarak ilan etmeyi hayal eden kainat imamı da ılımlı İslam projesi için çabalamıştı... ...
25 Şubat 2015 Çarşamba 09:39
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler