YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Netanyahu: "Gazze’nin denizden ablukası devam edecek!"
İsrail Başbakanı Netanyahu, "Türkiye ile anlaşmamız sonrasında da Gazze’nin denizden ablukası devam edecek" dedi.
Netanyahu: "Gazze’nin denizden ablukası devam edecek!"
27 Haziran 2016 / 13:40 Güncelleme: 27 Haziran 2016 / 15:16

İsrail ile Türkiye arasındaki anlaşma sonrası Başbakan Binali Yıldırım ile İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu eş zamanlı basın toplantısı düzenledi.

Başbakan Binali Yıldırım Ankara'da kameraların karşısına geçerken, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu da İtalya'nın başkenti Roma'da eş zamanlı basın toplantısı düzenledi.

Türkiye ile yapılan anlaşmanın Gazze'ye insani yardımların ulaştırılmasına izin vereceğini belirten İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, "İsrail'in Gazze'ye denizden ablukası devam edecek" dedi. 

"AMAÇ YAKIN KOMŞULARLA İSTİKRAR ADASI OLUŞTURMAK" 

Türkiye ile yapılan anlaşmanın İsrail için stratejik öneme sahip olduğunu belirten Başbakan Netanyahu, "Ortadoğu kargaşa içerisinde. Amacım yakın komşularımızla bir istikrar adası oluşturmak" şeklinde konuştu. 

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, "Türkiye ile yapılan anlaşma, Türk topraklarında İsrail'e yönelik herhangi bir terör saldırısını da engelliyor" dedi.

NETANYAHU'DAN DOĞALGAZ AÇIKLAMASI 

İsrail Başbakanı Netanyahu, yapılan anlaşmanın İsrail doğalgazının Türkiye üzerinden Avrupa'ya ulaşmasının önündeki engelleri de kaldırabileceğini belirtti.

 

NTV

Yok artık
 // Fatma
İsrail 'e güven olmaz. Yarın bir bakmışsın anlaşmayı bozdum der. Bir bakmışsın Türkiye 'nin yaptığı hastaneye bomba atar. O yüzden bu olaya hiç sevinemiyorum....
27 Haziran 2016 22:38
 // Ömer
genç osman reis değil bir avuç yahudi sebin reisini 20 milyon$ ile dize getirdi. 10 vatandaşını katledneler yargılanacak mi... Kusura bakma reisin fetönün elindeki belgeler ile dize getiren siyonist yahudiler ve fetö oldu yarın kokusu çıkar. Vatandaşın kanını para ile eşdeğer görenler yarın çok pişman olacak....
27 Haziran 2016 18:30
 // Ömer
halka rağmen müzakere için can atanlara duyurur......
27 Haziran 2016 17:06
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler