YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nefes kesen takip kanlı bitti
Brezilya'da film sahnelerine taş çıkartan kovalamaca kameralara işte böyle yansıdı. Oto hırsızı ile polis arasında geçen nefes kesen takibin sonu kanlı bitti. Kurşun yağmuruna tutulan oto faresi yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Nefes kesen takip kanlı bitti
11 Ekim 2010 / 13:29 Güncelleme: 11 Ekim 2010 / 13:43

Brezilya'da polisin, oto hırsızını takibi film sahnelerini aratmadı. Onlarca ekip aracını peşine takan oto hırsızı, dar bir yola girince olan oldu.

TIR ve bir cipin arasından geçmeye çalışan hırsız, başaramıyınca geri geri giderek kaçmaya çalıştı. Ancak bu sırada arkadan gelen motosikletli polisler,  oto hırsızına kurşun yağdırdılar. Yaşanan bu sıcak anlar sırasında bir motosikletli polis memuru, oto hırsızının kullandığı otomobil ile TIR arasında sıkışmaktan son anda kurtuldu. Kurşun yağmuruna rağmen kaçmaya çalışan hırsız, polis motosikletlerini altına alarak paramparça etti. Hırsız, sıkıştığı yerden çıkamayınca yakayı verdi. Bu sırada hırsızın çarptığı cipin sürücüsü, korkuyla kaçmaya başlayınca kendisini takip eden polis tarafından az daha vuruluyordu. Kurşunlara hedef olan oto hırsızı yaralı halde hastaneye kaldırıldı. Tüm bu dehşet verici anları bir TV helikopteri, an be an görüntüledi.

İHA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler