YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
NATO'dan Kilis açıklaması!
NATO'dan Kilis açıklaması!
09 Mayıs 2016 20:01
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Kilis'e atılan roket mermileri ile ilgili bir açıklama yaptı. Stoltenberg, NATO müttefiklerinin Türkiye'nin güvenliğini arttırmaya yönelik tedbirler alındığını ifade etti.

Stoltenberg, “NATO Türkiye ile dayanışma içerisinde. NATO müttefikleri Türkiye’nin güvenliğini arttırmaya yönelik tedbirler aldı ve gerekli olduğu sürece bunu yapmaya devam edecek” ifadesini kullandı.

Stoltenberg, Suriye’den Kilis’e atılan roket mermileri ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

Kilis’te DAEŞ bombalamasından ve durumun kötüye gitmesinden endişe duyduğunu belirten Stoltenberg, bu durumun doğrudan Türkiye’nin güvenliğini etkilediğini kaydetti.

Stoltenberg, Kilis’te Türk vatandaşlarının yaşamını kaybetmesinden ötürü derinden üzüntü duyduğunu ifade ederek, Türk insanına ve hayatını kaybedenlere başsağlığı diledi.

NATO’nun Türkiye ile dayanışma içerisinde olduğuna dikkati çeken Stoltenberg, NATO müttefiklerinin Türkiye’nin güvenliğini arttırmaya yönelik tedbirler aldığını ve gerekli olduğu sürece bunu yapmaya devam edeceğini ifade etti.

 // diyarbekir
Yalancilar hani mutefiklik...
10 Mayıs 2016 00:52
 // Vatandaş
Bir NATO ülkesine roket ile saldırı varsa NATO niçin gerekli müdahaleyi yapmaz..roketi havada vuran sistemi devreye sokun, ROKET in atıldığı bölge NATO tarafından guvenli bolge ilan edilsin...
10 Mayıs 2016 00:29
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler