YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muhteşem İslam Ordusu klibi
Aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 26 ülkeden oluşan “İslam Ordusu’na bağlı yaklaşık 200 bin askerin katıldığı "Kuzeyin Gök Gürültüsü/Ra’d üş Şimal" tatbikatının ardından çekilen muhteşem klip ortaya çıktı.
Muhteşem İslam Ordusu klibi
11 Mart 2016 / 20:58 Güncelleme: 11 Mart 2016 / 22:17

Suudi Arabistan'da İslam Ordusu'nun gerçekleştirdiği yürüyüş büyük ses getirdi. 26 ülkeden 200 bin askerin katıldığı tatbikatın ardından, dünyada büyük ses getirecek video klip paylaşıldı.  

"Bölge tarihinde şu ana kadar gerçekleştirilen en büyük askeri tatbikat” olarak nitelendirilen ve 3 hafta süren tatbikatın klibinde; islam ordusunun gücü gözler önüne seriliyor.

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

 

 // VolkAn
Ya çık güzelde bu prdu kime karşı savaşacak ABD mi İSRAİL mi BM mi. Yoksa. Tamam buldum İRAN mı. Allah ayetlerde yahudi ve hristiyanları değil şranı dost edinmeyin demişti...
12 Mart 2016 10:43
İttihadı Muhammedi
 // adem kul
yemin ederim çok duygulandım. Elhamdülillaaaahhh.. arkada en başta kendi bayrağımızı görüncede dedim ki en başta suudi bayrağı olması dert değ,il. kaldıki o bayrakta da kelime-i tevhid yazması hasebiyle islam bayrağı sayılabilir. ama ben niyaz ediyorum ki en öndeki bayrak ay yıldızlı al bayrağımız olsun. yeter ki ittihadı islam hayat bulsun....
12 Mart 2016 Cumartesi 10:27
İttihad İnşaAllah
 // Muhammed Ali
Allah'a şükür. Bu günleri de gördük. İnşaAllah İttihad-ı İslamın tamama ermesinide görürüz....
11 Mart 2016 Cuma 23:07
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler