YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Morgan Freeman eşinden boşanıyor
Morgan Freeman eşinden boşanıyor
Morgan Freeman eşinden boşanıyor
08 Ağustos 2008 / 09:22 Güncelleme: 08 Ağustos 2008 / 00:00


Morgan Freeman’ın ölümden döndüğü trafik kazası ihaneti ortaya çıkardı. Kazada aktörün yanında bulunan kadının sevgilisi olduğu ortaya çıkınca Freeman’ın 24 yıllık karısı soluğu mahkemede aldı


OSCARLI oyuncu Morgan Freeman ABD’de geçen Pazar akşamı Tallahatchi şehri yakınlarında Mississippi Otobanı’nda trafik kazası geçirmiş ve ölümden dönmüştü. Kazada pek çok kemiği kırılan 71 yaşındaki aktör ve yanında bulunan arkadaşı Demaris Meyer Memphis Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı.

KARISI BOŞANMA DAVASI AÇTI

Aktörün
yanındaki 48 yaşındaki Meyer bugün dış basında manşet oldu. Freeman’ın 24 yıllık eşi Myrna Colley-Lee, Meyer’ın eşinin sevgilisi olduğunu söyleyerek aktöre boşanma davası açtığını duyurdu. Freeman’ın avukatı Bill Luckett boşanma davasını doğrularken Freeman’ın 2007’nin aralık ayından bu yana eşinden ayrı yaşadığını duyurdu. Aktörün kaza sonrası boşanmaya karar verdiğini söyleyen Luckett, Demanis Meyer ile ilgili soruları yanıtlamaktan kaçındı. ‘Boşanmaya Myrna Colley-Lee değil Freeman karar verdi. Ancak Lee de kabul etti’ diyen Luckett Freeman’ın iyileştikten sonra konuya ilişkin bir açıklama yapacağını sözlerine ekledi.

ÇAPKIN DEDE EVE KAPANDI

Bu
arada hastaneden taburcu olan ikilinin Charleston’da Freeman’a ait lüks malikaneye gizlice yerleştiği öğrenildi. Morgan Freeman’ın iki evliliğinden dört çocuğu ve bir torunu bulunuyor.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler