YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mısır'lı spiker Erdoğan'ı öyle bir savundu ki...
Söz konusu şahıs, "Erdoğan'a gelince, o kökeni belli olan bir Ermenidir, hatta Masondur" ifadeleriyle iftiralarına ve kara kampanyaya başlıyordu ki, kanalın sunucusu şahsın sözünü kesti ve ona oldukça sert bir cevap verdi.
Mısır'lı spiker Erdoğan'ı öyle bir savundu ki...
06 Kasım 2014 / 23:14 Güncelleme: 06 Kasım 2014 / 23:33

Ümmetin değerli bir liderine hakaret edemezsin

Ümmetin değerli bir liderine bu mantıkla hakaret etmene asla müsade etmem. Cumhurbaşkanı Erdoğan müslüman ve Türk'tür. İstesen de istemesen de, senin ve senin gibilerin baş tacıdır. 

Yani ümmetin şerefli ve namuslu liderine gelip küfredeceksin, istediğin kadar eleştir, bu program buna açıktır. Ama gelip aşağılamayacaksın. Buna asla müsade edemem. Git sen Suudi Arabistan'da dinlen. 

Onu kıskanıyorsunuz

Masonmuş, bilmem neymiş, bu nasıl bir söz. Aslında siz onu kıskanıyorsunuz. Sizin Katar ve Türkiye ile büyük problemleriniz var. Sizinle aynı dine mensup olanları kıskanıyorsunuz. 

Müslümanları kıskanır ama batılıları kıskanamazsınız. Batılılarla işbirliği yapar, onları desteklersiniz, onlara boyun eğersiniz. 

Ama Arap ve İslam alemine küçük bir umut ışığı olacak kişilere karşı fırtınalar koparır, kara propaganda ve yalan dolu kampanyalar yürütürsünüz. 

Bir tek ordularınızla Türkiye'nin üzerine yürümediğiniz kaldı

Bakın, Katar tek başına Dünya Kupası'na ev sahipliği yapacak. Ve siz onlara karşı inanılmaz karalayıcı kampanyalar yürütüyorsunuz. 

Türkiye'ye karşı ise, bir tek ordularınızla onların üzerine yürümediğiniz kaldı. 
Şimdi ise, ılımlı veya radikal olsun, tüm sünni gruplara karşı oluşturulan koalisyonlara dahil oluyorsunuz. Diğer batılılara gelince, onları destekler; onlara yaltaklanır ve boyun eğersiniz.

10:06
 // Vatandaş
Maliki ne oldu ucu sanamı dokundu?...
07 Kasım 2014 10:06
ya liütfen
 // maliki
Haber tamam güzel de Allah cc. Aşkın'a bu adamın konuğu kim
ETDOĞAN meselesi ne
Böyle haber mi olur ya
Aklınızı OKUYALIM
Lütfen detay...
06 Kasım 2014 23:52
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler