YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mısır'dan Türkiye'ye gözdağı!
Mısır geçici Cumhurbaşkanı Adli Mansur'un sözcüsü İhab Bedevi, "Mısır'ın, Türkiye hükümetine olan sabrı tükenmek üzere" dedi.
Mısır'dan Türkiye'ye gözdağı!
01 Eylül 2013 / 21:42 Güncelleme: 01 Eylül 2013 / 21:46

Bedevi, başkent Kahire'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlediği basın toplantısında, Mısır-Türkiye ilişkilerine yönelik, "Mısır'ın, Türkiye hükümetine olan sabrı tükenmek üzere. Mısır, Türkiye ile ilişkilerine, halkları birbirine bağlayan güçlü bağlar gibi geniş bir çerçeveden bakıyor" diye konuştu.

Mısır'daki olaylara ilişkin Bedevi, "Gelecek günler, Mısır devletinin olaylar karşısındaki tutumunun sağlıklı olduğunu gösterecek" ifadesini kullandı.

 

AA

CEVAP
 // YAŞAR YELEKİN
SEN KİMSİN YAHUDİ BOZMASI. SABRIN TÜKENDİĞİYSE . SABRINI BİR DENESENE. ERMİ YAMAN BEYMİ YAMAN BİR GÖR BAKALIM. DÜNYA YAHUDİLERİ VE HIRİSTİYANLARI ÇOK AZDI. YAKINDIR BİR YERLERE ÇÖZDÜRMELERİ....
02 Eylül 2013 Pazartesi 12:13
İŞTE HENDEK İŞTE DEVE
 // PATLAYAN MISIR
Dur yeğenim yavaş gel hele! Senin tankların borusu burda ötmez. Adamın kenarından şırıngayla kan alırlar, Mansuuur! Kan alırlar kan! Sen ve satılmış yahudi askerlerine etek giydirip, göbek attırlar burda. Adam ol. Sabrımızı taşırma. Bu yaptığınız zulümleri yanınıza bırakmıyacağız. Sizin gücünüz ancak silahsız masum kadın ve çocuklara yeter....
01 Eylül 2013 Pazar 23:52
Bak Sen
 // Kadir Bozbey
Çok merak ediyorum ne olacak sabrın tükenirse?...
01 Eylül 2013 Pazar 22:08
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler