YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mısır polisi El Fetih Camisi'ne girdi!
Mısır polisi, El Fetih Camisi'ne sığınan göstericileri dışarı çıkarmak için camiye baskın düzenledi.
Mısır polisi El Fetih Camisi'ne girdi!
17 Ağustos 2013 / 15:05 Güncelleme: 17 Ağustos 2013 / 17:17

Mısır polisi, Ramses Meydanı'nda güvenlik güçlerinin yaptığı katliamdan kaçarak El Fetih Camisi'ne sığınan göstericileri dışarı çıkarmak için camiye baskın düzenledi.

Kahire'de dün akşamdan bu yana kuşatma altında bulunan El Fetih Camisi'ne yönelik baskı sırasında yoğun silah sesleri duyuldu. Güvenlik güçlerinin baskın öncesinde içeriye göz yaşartıcı gaz attı. Polis ve güvenlik güçleri daha sonra cami içine girerek, içeridekileri dışarıya çıkarmaya başladı.Mısır devlet haber ajansı MENA, caminin minaresinden güvenlik güçlerine ateş açıldığını, bunun üzerine camiye operasyon düzenlendiğini bildirdi.Camiden çıkarılanların gözaltına alındığı kaydedildi.

İHA

15:36
 // YEŞİL UYKU
Hayalimde şöyle bir harita canlandı; siz buna Mısır katliamına tepki haritası diyin. Haritada Mısır kırmızı renkte. Diğer İslam ülkeleri (Katar, Filistin, Türkiye hariç) hepsi yemyeşil. Turuncu görünen Katar var, Filistin zaten oldum olası kırmızı. Ama aynı Mısır gibi kırmızı duran tek bir ülke var o da Türkiye! Evet ne yazık ki, Sadece Türkiye Mısır halkıyla birlikte yanıyor. Lanet olsun gaflete dalmış, ben müslümanım diyen arap alemine! Gerçektende yobaz, gerikafalı, irticacı kelimelerine layıkmışınız. Pis yobazlar sizi! Bir yahudi kadar dindar değilsiniz. Uyuyun bakalım... Nereye kadar!?...
17 Ağustos 2013 15:36
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler