YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mısır Müslüman Kardeşler'i 'terörist' ilan etti
Mısır Müslüman Kardeşler'i 'terörist' ilan etti
25 Aralık 2013 19:12
Mısır'ın ordu destekli geçici hükümeti, Müslüman Kardeşler'i terörist ilan etti.

Yükseköğrenim Bakanı Hüsam Eysa, çarşamba günü yapılan kabine toplantısı sonrasında yazılı metni okudu. Kabine'nin Müslüman Kardeşler'i bir "terör örgütü" olarak ilan ettiğini duyuran Eysa, deklarasyondan yapılacak çıkarımın gruba üye olanların, finansman sağlayanların ve grubun aktivitelerini destekleyenlerin cezalandırılacağı yönünde olduğunu belirtti.

Geçici hükümet, Müslüman Kardeşler'in Mısır'da son zamanlarda gerçekleştirilen militan saldırılardan sorumlu olduğunu iddia ediyor. Müslüman Kardeşler grubu ise bu iddiaları defalarca reddetmişti.

 

İHA

Rüya Yorumcusu SİSİ efendi, rüyamı yorumlarmısın?
 // Mühr-ü Süleyman
Rüyamda gördüm seni geçenlerde
Ya bu arada rica etsem şu adını değiştir ve adam gibi bi isim bul birader, bizim buralarda Sisi adı birazcık Nonoş çağrışımı yapıyor da, gerçi eğilimlerini de pek bilmiyorum ya!
Rüyamda güya sen HACİVATmışsın, kol düğmesinde (ne demekse) MOSSAD yazan bir adam seni iplerinle oynatırken aniden, kol düğmesinde (ne demekse) İHVAN yazan bir adam onu tokatlayıp senin iplerini alırken o esnada ipler senin boynuna dolanıyor ve sen gak, guk yaparak kuyruğu titretiyorsun...
28 Aralık 2013 Cumartesi 01:00
00:33
 // n.s
Aynaya bakarsan kimin terorist oldugunu gorursun...
26 Aralık 2013 00:33
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler