YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'li yönetici Türkmen Dağı'nda şehit oldu
MHP'li yönetici Türkmen Dağı'nda şehit oldu
26 Ocak 2016 19:20
Suriye'de Türkmen Dağı'na giderek Türkmenlere destek veren ve onlarla birlikte rejim güçlerine karşı omuz omuza savaşan MHP'li başkan İbrahim Küçük, Rus bombardımanda hayatını kaybetti. Küçük'ün ölüm haberi partide büyük bir üzüntü yarattı.

Türkmendağı'nda rejim güçlerine karşı savaşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fatih İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Küçük, Rus bombardımanda hayatını kaybetti.  

Suriye Türkmendağı'na, Türkmenlerin yanında savaşmaya giden MHP Fatih İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Küçük, bu sabah rejim güçlerinin Rus uçaklarının desteğiyle yaptığı bombardımanda vefat etti. İbrahim Küçük'ün ölüm haberinin, görevli olduğu Fatih ilçesine ulaşması ile partide büyük bir üzüntü yaşandı. MHP Fatih İlçe Başkan Yardımcısı Mesut Dursun'un gözleri dolduğu görülürken partide adeta bir yas havası vardı.

Bombardımanda İbrahim Küçük'ün yaşamını yitirdiğini doğrulayan MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Musa Küçük, "Türkmen Dağı'ndaki Türk soydaşlarımız sahipsiz. Buradan kendine meseleyi dert eden arkadaşlarımız o cephede Türkmenlerle beraber olmak için mücadele veriyordu. Çok sevdiğimiz içimizden bir arkadaşımızı bu sabah itibariyle şehit verdik. Ruhu şad olsun. Mücadelesi bizim mücadelemizdir. Türk milletinin başı sağ olsun diyoruz" dedi.

İbrahim Küçük'ün ömrünü bu davaya vermiş iyi bir mücadele adamı olduğunu belirten Küçük, "İyi bir arkadaşımızdı. Tabii ki hepimizde ayrı bir anısı var. Bunun için de tüm partili arkadaşlarımız, teşkilat mensuplarımız üzüntülü. Başımız sağ olsun diyoruz. Türk milletini Türkmen Dağı'nda, oradaki soydaşlarımıza sahip çıkmaya davet ediyoruz. Orada herkesin sahibi var, Türk'ün sahibi yok. Bütün küresel güçler oradalar. Bir tek sahibi olmayan milletin evlatları yine Türk insanları. Ruhu şad olsun kardeşimizin" diye konuştu.

mhp-fatih-ilce-baskan-yardimcisi-ibrahim-kucuk-hay-1968347.jpeg

Şehitsin sen
 // merve
Allah şehadetini kabul etsin ...
26 Ocak 2016 21:49
 // Ahmet
Vefat etmedi şehid oldu!...
26 Ocak 2016 21:37
Başlık
 // Sonsuzluk99
haber başlığı değiştirilmelidir....
26 Ocak 2016 19:18
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler