YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mehmet Öz günün kahramanı ilan edildi
Mehmet Öz günün kahramanı ilan edildi
21 Ağustos 2013 08:50
New York'ta bir taksi kazasını ofisinin camından gören Dr. Mehmet Öz ise olaya ilk müdahale edenler arasında yer aldı.

ABD’nin New York kentinde bir taksinin kontrolü kaybederek kaldırıma çıkması sonucu iki kişi yaralandı. Rockefeller Center’daki ofisinin camından olayı gören Dr. Mehmet Öz ise olaya ilk müdahale edenler arasında yer aldı.

Kaza, yerel saatle 11.00 sıralarında meydana geldi. Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, Rockefeller Center önünde seyahat eden bir taksi, önüne çıkan bisikletli şahsa çarpmamak için direksiyonu kırarak kaldırıma çıktı. Bisikletli şahıstan kaçamayarak çarpan taksi, kaldırımda bulunan İngiliz bir turiste de çarpması sonucu, turistin bir bacağı dizden aşağı koptu. Kadının kopan bacağının etraftaki vatandaşlar tarafından bir buz kovasına konulduğu ifade edildi. Bisikletli şahsın ise kazayı ufak sıyrıklarla atlattığı bildirildi.Olaya ilk müdahale edenler arasında ünlü Doktor Mehmet Öz de yer aldı. Rockefeller Center’daki ofisinin camından kazayı görerek olay yerine gelen söyleyen Dr. Öz, acil durum ekiplerinin, kendisi olay yerine geldiğinde bacağı kopan turiste gerekli tedaviyi uygulamakta olduğunu belirtti. Öz, kaza sonrası kemerini kullanarak bacağı kopan kadına turnike yapan bir vatandaşın ise kadının hayatını kurtardığını dile getirdi.

İHA

Etiketler: , ,
GÖKLER ÇIKARACAGINIZA BİR ARAŞTIRIN
 // mehmet pekmez
M.ÖZ GEÇENLERDE İSRAİLDEYDİ OFİSİ Rockefellerdeymiş LÜTFEN BU YAZIYI OKUYAN İNTERNETE Rockefellerİ BİR ARAŞTIRSIN NEDEMEK İSTEDİGİMİ ANLAR...
22 Ağustos 2013 Perşembe 01:03
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler