YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Malumunuz artık bekarım"
"Malumunuz artık bekarım"
13 Şubat 2010 06:35
İtalya Başbakanı Berlusconi göçle mücadeleyi görüştüğü Arnavutluk Başbakanı Berişa'ya: "Güzel kız getirecek olanlara kıyak geçeriz, "Malumunuz artık bekarım" dedi..

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, adının eskortlarla anıldığı skandallar sonrasında eşinden boşanma noktasına gelmiş olmasına karşın kadınlar konusunda muziplik yapma alışkanlığını sürdürüyor.

Berlusconi, bugün Roma'da Arnavutluk Başbakanı Sali Berişa ile iki ülke arasında stratejik işbirliği anlaşmasını imzaladığı sırada da kendini tutamayarak, espri yaptı.

Berişa'nın Arnavutluk'un İtalya'ya yönelik yasa dışı göçle mücadelede kararlılığını vurgulama amacıyla "Arnavutların ölmesini istemiyorum. İtalya'ya cani tiplerin gelmesini istemiyorum" dediği sırada lafa karışan Berlusconi, esprili bir üslupla, "Güzel kız getirecek olanlara tabii ki bir kıyak geçeriz" diye konuştu.

Berlusconi, konuk başbakana basının huzurunda el sıkıştıkları sırada da takıldı. Berişa, Berlusconi'yle el sıkışıp objektiflere bakarken, "İşte bu günün en güzel fotoğrafı" dedi. Berlusconi ise Berişa'ya, ön sıradaki kadın gazetecileri işaret ederek, "Şunlardan biri olaydı çok daha güzel olurdu" karşılığını verdi.

Berlusconi, mütebessim bir edayla eşiyle boşanma davalarını da ima ederek, "Malumunuz artık bekarım" diye de ekledi.

A.A.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler