YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Maliki ile ilgili bomba iddia!
IŞİD'in Irak'ta yayılmaya devam ettiği haberleri gelirken Başbakan Nuri el-Maliki hakkında bomba bir iddia gündeme düştü.
Maliki ile ilgili bomba iddia!
12 Haziran 2014 / 23:19 Güncelleme: 12 Haziran 2014 / 23:21

IŞİD'in Irak'ın ikinci büyük şehri Musul'u almasının ardından ülkede yayılmaya devam ettiği belirtiliyor. Son olarak Irak Başbakanı Nuri el-Maliki'nin, Bağdat'ın işgal edilme ihtimalini göz önünde bulundurarak ailesini Londra'ya gönderdiği öne sürüldü.

Kızları Londra'da, oğlu saklanıyor

Ordunun IŞİD'le çatışmadan kentlerden çekilmesi Bağdat yönetiminin tavrını tartışmaya açarken, işgal edilen Musul'da 'olağanüstü hal' ilan edilmesini isteyen Başbakan Nuri el-Maliki'nin ailesini yurtdışına gönderdiği ileri sürülüyor.

İngiltere'nin başkenti Londra'ya gittikleri öne sürülen aile fertleri arasında Maliki'nin eşi, iki kızı İsra ve Havra bulunuyor. Maliki'nin oğlu Ahmed'in ise saklandığı iddia ediliyor.

23:47
 // DÜNYANIN EN ONURSUZ ORDUSU
Yav bu Irak ordusu ne menem bir ordu böyle... Sen kalk hunharca 8 yıl boyunca İran ile savaş, aradan zaman geçiyor ABD topraklarına giriyor işgal ediyor ortalıkta yoksunuz... IŞİD denen haramiler Irak'a girip tarumar ediyor, yine ortada yoksunuz. Siz ne zaman var olacaksınız?...
12 Haziran 2014 23:47
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler