YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Lindsay Lohan: Elimde Kur'an olduğu için ABD'de beni şeytan ilan ettiler
Lindsay Lohan, elinde Kur'an olduğu için ABD'de maruz kaldığı muameleyi anlattı. Lohan, ''Elimde Kur'an vardı ve yürüyordum. Bir paparazzi fotoğrafı çekmiş. Bunun için beni ABD'de şeytan gibi gösterdiler'' şeklinde konuştu.
Lindsay Lohan: Elimde Kur'an olduğu için ABD'de beni şeytan ilan ettiler
12 Ekim 2016 / 21:47 Güncelleme: 12 Ekim 2016 / 21:50

Dünyaca ünlü Hollywood starı Lindsay Lohan Habertürk TV özel yayınında yanında Kur'an taşıması nedeniyle ABD'de nasıl düşman ilan edildiğini anlattı. Lohan, " Elimde Kur'an vardı ve yürüyordum. Sokağın diğer ucunda varlığından haberdar olmadığım bir paparazzi fotoğrafı çekmiş. Bunun için beni ABD'de çarmıha gerdiler. Beni şeytan gibi gösterdiler" dedi.

İşte Lindsay Lohan'ın açıklamaları:

KUR'AN BANA RUHSAL OLARAK YENİ KAPILAR AÇTI

Amerika'da çok zor zamanlardan geçtim. Yaklaşık 10 yıl sürdü. Londra'dan çok yakın bir arkadaşım bana Kur'an verdi. Ben de yanımda New York'a götürdüm çünkü okuyup öğreniyordum. Bana ruhsal olarak yeni anlamlar bulmamda çok yeni kapılar açtı.

ELİMDE KUR'AN VAR DİYE ŞEYTAN GİBİ GÖSTERİLDİM

Bu benim. Elimde Kur'an vardı ve yürüyordum. Sokağın diğer ucunda varlığından haberdar olmadığım bir paparazzi fotoğrafı çekmiş. Bunun için beni ABD'de çarmıha gerdiler. Beni şeytan gibi gösterdiler. O Kur'an'ı taşıdığım için kötü biri ilan edildim.

BAŞÖRTÜLÜ KADINLARA NASIL FARKLI BAKILDIĞINI ANLADIM

Bu yüzden ABD'den Londra'ya döndüğümde çok mutlu oldum. Çünkü bu olaydan sonra kendi ülkemde kendimi güvende hissetmemeye başlamıştım. İnsanlar bana korkunç davrandı. Sadece inancım, kendi isteğimle öğrenmek istediğim bir şey yüzünden, "Bunu gösteremezsin, kendine sakla" dediler.  Ben sizin her gün ne yaptığınıza bakıyor muyum?

Belki siz de beni incitmekle fazla meşgul olduğunuz için yapmanız gerekenleri yapmıyorsunuz. Bu olaydan sonra bu süreci sürekli yaşayan insanlar olduğunu düşündüm. Ötekileştirilmiş hissettim. Ve Türkiye'de insanların bu kadar güzel bir ülkede neden üzgün olduklarını, başörtülü kadınlara nasıl farklı bakıldığını anladım

HABERTÜRK

 

 

kENDİLERİ şEYTAN
 // aLİ ERDİNÇ
Kendileri şeytan ama farkında bile değilller. Belki de farkında ama şeytanlıklarına devam ediyorlar
...
13 Ekim 2016 Perşembe 09:05
 // zafer
Hani O ülke özgürlükler ülkesiydi.Bırakın halktv ve ulusalkanalıda bu haberi cnntürk ve habertürkde gören varmı?....
13 Ekim 2016 01:48
E gel artık...
 // Rasim DUMAN
Başına gelenler, Rabbimin "şefkat tokatlarıdır" inşallah. Ve eğer hâlâ müslüman olmadı isen, müslüman olman için vesilelerdir inşallah. ...
12 Ekim 2016 Çarşamba 23:25
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler