YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Libya'da flaş gelişme...
Libya'da düzenlenen operasyonda yeni gelişme...
Libya'da flaş gelişme...
21 Mart 2011 / 09:13 Güncelleme: 21 Mart 2011 / 11:36

Libya lideri Muammer Kaddafi'nin başkent Trablus'ta, Bab ül-Aziziye'deki karargahında çadırının yakınında vurulan idari binada Libya güçlerinin "komuta ve kontrol merkezinin" bulunduğu bildirildi.

Adını açıklamak istemeyen bir koalisyon yetkilisi, binanın bundan dolayı imha edildiğini belirterek, "1973 sayılı karar çerçevesinde, Libya halkı için doğrudan tehdit oluşturan ve uçuşa yasak bölge uygulamasını engelleyen hedefleri vurmaya devam ettiklerini" belirtti.

Kaddafi rejiminin sözcüsü Musa İbrahim, binanın Kaddafi'yi çadırında ziyaret eden özel konuklar için kullanıldığını, binanın tamamen yıkıldığını söyledi.

Muammer Kaddafi'nin başkent Trablus'ta, Bab ül-Aziziye'deki karargahında, çadırının yakınında bulunan üç katlı bir binanın cruise füzesiyle vurulduğu bildirilmişti. (AA)

ah be Kaddafi...
 // ibrahim çelikoğlu
Bu dünyadan haberin yokta,neden güreşe soyunuyorsun.Dün kaçmak için fırsat vardı.Bugün hertaraf kontrol altında kaçamazsında.
Gidecek yerde kalmadı.Aya çıkamazsın.Çıksan yaşayamazsın.Bundan sonra İşin Allah'a kalmış.Onunda varlığını hesaplayabilecek beyin varmı?Bilmiyoruz.Yoksa;Dua da fayda vermez......
21 Mart 2011 10:04
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler