YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kuzey Kıbrıs gazetesinden küstah 'Afrin' haberi
KKTC'de yayın yapan Afrika gazetesi Türkiye'nin Afrin operasyonunu eleştirerek, harekatı işgal olarak nitelendirdi.
Kuzey Kıbrıs gazetesinden küstah 'Afrin' haberi
21 Ocak 2018 / 19:00 Güncelleme: 21 Ocak 2018 / 19:19

Türk Silahlı Kuvvetleri terör örgütü PKK'nın Suriye kanadı YPG'yi Afrin'den temizlemek için büyük bir operasyona başladı.

Kuzey Kıbrıs'ın günlük gazetelerinden Afrika, Türkiye'nin Afrin operasyonunu skandal bir manşetle verdi.

AFRİN OPERASYONUNU İŞGAL OLARAK VERDİLER

Teröristlerin yuvalandığı bölgeyi temizlemek için Zeytin Dalı Harekatı adı verilen Afrin operasyonunu eleştiren gazete habere 'Türkiye'den bir işgal harekatı daha' başlığını attı. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da Bursa'da yaptığı konuşmada Kuzey Kıbrıs gazetesinin rezil Afrin manşetine sert tepki gösterdi.

"BU NE AHLAKSIZLIKTIR..."

Erdoğan, "Kuzey Kıbrıs'ta bir gazete ahlaksızca bir başlık atmış... "Türk ordusunu Kıbrıs'tan sonra yeni bir işgal yaptığını" söylüyor. Bu ne ahlaksızlıktır bu ne edepsizliktir. Ben Kuzey Kıbrıslı kardeşlerime böyle bir durum sergilemek suretiyle Kuzey Kıbrıs'ta onlara cevap vermeleri lazım" dedi. 

bu lağım kokulu habere e
 // ugur muş
ne yani bu lağım kokulu habere sövelim mi? niye,benim edeceğim küfrün de bir haysiyeti şerefi var,biz domuz da besleriz,adam da ....
22 Ocak 2018 Pazartesi 12:45
rasim abi
 // murad
yine söylenecek söz bırakmamışsın abim eyvallah...
22 Ocak 2018 Pazartesi 10:16
 // Çetin
Kıbrıslı olunca çok bozuluyoruz ama aynı kumaştan insanlar içimizde de yokmu? Kıbrıs veya Anadolu neticede Türk Milletiyiz. hdp'yi konuşmaya gerek bile yok ama al sana chp, devleti kuran parti(!) güya! Buna hiçbir zaman gülmedim, çünkü neremle gülebileceğime karar veremedim. Vatanı için şehit olmaya kendiliğinden ve seve seve karar verecek, canını feda edecek bir kahraman millet daha dünyada yoktur. Ancak, göğüs kabartan bu gerçeğin yansıra, kabullenmek zorunda olduğumuz çok ama çok acı bir gerçek var: sadece kahraman oranında değil, Vatanını satabilecek kahpe oranında da liderliği maalesef kimseye kaptırmayız. Sadece chp değil, baktığınız heryerde göreceksiniz. Düşünün, bulacaksınız!....
21 Ocak 2018 23:41
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler