YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kurbana katliam diyenler utansın!
Burası Danimarka'ya ait olan Faroe adalarındaki Dantesque'de... Yani kurbana katliam diyan AB üyesi ülkelerden biri... Burada her yıl bir katliam gerçekleşiyor.
Kurbana katliam diyenler utansın!
19 Nisan 2010 / 15:40 Güncelleme: 19 Nisan 2010 / 15:57

Danimarka'nın Hvalvik kasabası yakınlarında, Vikinglerin soyundan gelen Faroe adası sakinleri 1000 yıldır süregelen 'balina katliamı'nı hala sürdürüyor!

Avrupa'nın göbeğinde, sözde 'Medeni' bir ülkede çocukların gözlerinin önünde bu iğrenç görüntüler yaşanırken Müslümanların dini geleneği olan 'Kurban kesme' ise vahşet olarak adlandırılıyor. En önemlisi ise dünya bu katliamı sessizce seyrediyor...

NEDEN ÖLDÜRÜYORLAR?

Erkekler artık erişkin olduklarını ıspatlamak için zavallı yunusları öldürüyor... Hem de çocuklarının gözünün önünde... Öldürülen yunuslar ise insanlara yaklaşmasıyla ünlü Calderon cinsi yunuslar... Danimarka'nın özerk bir bölgesi olan Faroe Adaları'nın sakinleri öldürdükleri balinaları yiyor. Ancak iş İslam dünyasının dini inanışlarına uygun olarak Kurban kesmesine gelince o katliam oluyor... Peki soruyoruz Müslümanların inançları uğruna Kurban kesmesi katliam oluyor da Avrupa'nın göbeğinde yaşanan bu iğrenç görüntüler ne oluyor?

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler