YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Korel: Balığın suçu yok ben bastım
Korel: Balığın suçu yok ben bastım
26 Ağustos 2015 08:13
Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Çeşme'de geçirdiği balık zehirlenmesinin ardından tedavi gördü. Korel gördüğü tedavinin ardından deyim yerindeyse 'turp gibi' oldu ve İstanbul'da işinin başına döndü.

Ailesiyle çıktığı Çeşme tatilini noktalayan Bergüzar Korel, İstanbul’a döner dönmez Cihangir’deki kahve dükkanında işbaşı yaptı.,
 
Mekanına gelenlerle yakından ilgilenen ünlü oyuncu, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.
 
'Balığın suçu yok ben bastım"

Çeşme tatili sırasında zehirli balık trakonyaya basan ve bu nedenle hastanelik olan Korel, sorular üzerine “Çeşme’de yıllarını geçiren herkesin yaşadığı bir şey bu. Sonunda benim de başıma geldi. Aslında hayvanın bir suçu yok, kum balığı. Üstüne basınca doğal olarak dikenlerini batırıyor.
 
Ölmüştür heralde

Sorun, bana dört dikenini birden batırması oldu. Garibim zaten ben üstüne bastıktan sonra ölmüştür. ‘Geçmiş olsun’ diyenlere ‘Ben iyiyim de balığı bilemiyorum’ dedim, güldük eğlendik” dedi.
 
Setlere kahve götüreceğim

Başrol oynadığı “Karadayı” dizisi geçtiğimiz sezon sona eren Bergüzar Korel, yeni projeleriyle ilgili sorular üzerine de önümüzdeki yayın döneminde televizyondan uzak kalıp dinleneceğini söyledi: “Bu sene de setlere gideceğim ama monitör başında olacağım. Annemin, arkadaşlarımın setlerine dükkandan kahve taşıyacağım. Bu sene biraz dinlenmek istiyorum. Belki tiyatro ya da sinemada yer alabilirim.”

berguzar-korel-sagligina-kavustu-1707570.jpeg
 

 

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler