YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kobrayla intihar etti
Kobrayla intihar etti
21 Temmuz 2015 22:27
ABD'nin Texas eyaletinde geçen hafta yılan ve tarantulalarla dolu bir arabada ölü bulunan gencin, kobra yılanıyla intihar ettiği düşünülüyor.

ABD'nin Texas eyaletinin Austin şehrinde, geçtiğimiz hafta salı günü bir arabada çeşitli hayvanlarla birlikte bilinci kapalı halde bulunan, daha sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 18 yaşındaki Grant Thompson'ın intihar ettiği düşünülüyor.

Thompson, bir restoranın park yerindeki bir arabanın içinde bir yılan, bir kurbağa ve 6 tarantula örümceği ile birlikte ölü bulunmuştu. Gencin evde beslediği kobra ise arabanın yakınlarındaki otoyolda ezilmiş olarak bulundu.

People dergisine konuşan Austin polisi, gencin zehirli kobranın kendisini ısırmasını sağlayarak intihar etmiş olma ihtimalini değerlendirdiklerini belirtti. Ayrıca Thompson'un, ölmeden kısa bir süre önce Facebook'ta “Üzgünüm” yazan bir mesaj paylaştığı ifade edildi.

Ailesi bir evcil hayvan dükkanı işleten gencin yakınları, Thompson'ın hayvanları çok sevdiğini, tarantulalara kedi gibi davrandığını söyledi.

Thompson'ın ölüm nedeninin otopsi ve toksikoloji raporlarından sonra kesinleşmesi bekleniyor.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler