YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kim Kardashian'a Türkiye düşmanlığı için bunu da yaptırdı!
Kim Kardashian'a Türkiye düşmanlığı için bunu da yaptırdı!
28 Nisan 2015 07:19
Ermeni asıllı ABD'li Kim Kardashian, Ermenistan gezisinden öğrendiklerini ve Türkiye'ye nasihatlerini Time dergisi için kalema aldı.

Ermeni asıllı ABD'li şov yıldızı Kim Kardashian, Time dergisi için 1915 olaylarını konu alan bir makale kaleme aldı. Atalarının 1914'te, katliamlardan sadece bir yıl önce Ermenistan'dan Los Angeles'a göç ettiğini kaydeden Kim Kardashian, "Eğer onlar kaçmasalardı burada olmazdık" diye yazdı.

Kim Kardashian West imzası ile çıkan yazı, Obama'yı da yumuşak üslubu nedeniyle eleştiriyor...

Ankara'ya çağrıda bulundu

''Bir soykırımı hatırlamanın amacının, bir daha yaşanmamasını sağlamak olduğunu'' belirten Kardashian, "Bir buçuk milyon kişi katledildi ve bir ülke bu durum hiç yaşanmamış gibi davranıyor. Bunun doğru olduğunu düşünmüyorum" dedi.

ABD Başkanı Barack Obama'nın bu yılki 24 Nisan açıklamasında 'soykırım' kelimesini kullanmamasından hayal kırıklığı duyduğunu kaydeden Kardashian, "Türkiye'nin soykırımı kabul etmesinin zamanı geldi. Bu şu anda oradaki insanların suçu değil, 100 yıl önce yaşandı. Türkler bu durumu kabullenirse herkesin hayatına devam edebileceğine inanıyorum. Geçmişle yüzleşmemek saygısızlık" diye devam etti.

akıl yerine popo
 // A.SAĞ
Aklı ile değil de poposuyla meşhur olan bu aşüfteye biri tarih okumasını iletsin.
Dedesi olacak piçlerin, Anadolu da yaptığı katliamları. bugünkü İsrailli şerefsizler bile yaparken sıkılır.
O zaman ki Rus komutanların anılarını bir okusa atalarım mı der it sürüsü mü bilemem!!
...
28 Nisan 2015 Salı 08:56
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler