YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kerry'den skandal İsrail çıkışı!
Kerry'den skandal İsrail çıkışı!
15 Mart 2015 08:31
ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Mısır’da düzenlenen uluslararası ekonomi forumunda, "Hepimiz İsrail için çalışmalıyız" dedi.

Mısır'da onursal konuklar için verilen kahvaltıda konuşan ABD Dışişleri Bakanı Kerry, toplantıya katılan herkesi İsrail'in yararına çalışmaya davet etti.

İsrail için çaba harcamalıyız

Mısır'a yapılan yatırım ve verilen desteklerin altını çizen ve ABD'nin bu konuda aldığı aktif role değinen John Kerry, "Hepimiz, İsrail'in geleceği namına çaba harcamalıyız" diyerek herkesi şaşırttı.
 
Gerçek niyetini belli etti

Yaptığı hatayı iş işten geçse de fark eden ABD Dışişleri Bakanı "Mısır'ın geleceği için" sözleriyle durumu toparlamaya çalışsa da salondaki iğneleyici gülümsemelere engel olamadı.

Kerry'nin bu skandal sözleri ABD'nin Mısır'daki Sisi darbesine İsrail'in bölgedeki güvenliğini sağlamak amacıyla destek verdiği iddialarını iyice güçlendirdi.

 


Bilinçli mi söyledi?

Söz konusu gaflar ve ilginç anlara ilişkin yorumların yapıldığı sosyal paylaşım sitelerinde, ABD Dışişleri Bakanı Kerry'nin ifadelerini "bilinçli biçimde söylenmiş söz" olarak değerlendirildi.

Etiketler: , , ,
zaten kerride bir yahudi
 // Polat Alemdar
zaten kerride bir yahudi...
15 Mart 2015 11:33
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler