YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kerry'den skandal İsrail açıklaması
Kerry'den skandal İsrail açıklaması
02 Mart 2015 16:48
ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, BM İnsan Hakları Konseyi'nin İsrail'in ihlallerine gereğinden fazla odaklandığını söyledi.

BM İnsan Hakları Konseyi'nin Cenevre'de düzenlenen toplantısında konuşan ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, konseyin İsrail'in ihlallerine gereğinden fazla odaklandığını iddia etti. Kerry'nin bu açıklaması, İsrail'in Filistin'de neden olduğu acılara büyük tepki gösteren Müslanmaları da kızdırdı. Müslümanlar, "Katil İsrail'in neyini savunuyorsun?" diye ABD'ye ve Kerry'ye öfke kustu.

Kurum itibarını tehlikeye atıyor

Cenevre'de düzenlenen konsey toplantısında konuşan John Kerry, "Bu odada hiç kimse, demokratik bir ülkeye dengesiz şekilde odaklanıldığını inkar edemez. Konseyin İsrail takıntısı tüm kurumun itibarını da tehlikeye atıyor." ifadelerini kullandı.

Bu çabalara karşı çıkacağız

Kerry, "BM sistemi içinde bir grup ya da üyenin keyfince ve düzenli olarak İsrail'i gayrimeşru gösterecek ya da izole edecek çabalarda bulunmasına karşı çıkacağız." şeklinde konuştu.

Alçakça cinayet

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ise Kremlin muhalifi Boris Nemtsov'un öldürülmesinin alçakça bir cinayet olduğunu belirtti ve Devlet Başkanı Vladimir Putin'in soruşturmayı bizzat yönettiğini söyledi.

ırkçı lanetlilerin barbar savunucuları
 // Ömer
yahudilerce evcilleştirilmiş,köleleştirilmiş uşaklardan ne beklenebilir ki? aynı suça ortak aynı görüşe hizmet eden çapulcu,yağmacı ve ırkçı küresel hegemonyal ahlaksızlığa saplanmış barbarlıklarla dolu bir tarih ve yaşamın uygulayıcılarından beklenen bir savunma.her yeri talan eden,tarih hırsızları kendi yaratıkları barbarlar üzerinden ülkelerin tarihini,kültürlerini medeniyetlerini yok ediyorlar.tıpkı son heykel kırma komedisindeki gibi.gerçek evrak,belge heykel vs çalarlar sonra biz mizansen...
02 Mart 2015 Pazartesi 17:01
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler