YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kazada yeni tutuklama
Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasıyla ilgili yürütülen soruşturmada gözaltına alınan helikopterin ait olduğu şirkette teknisyen olarak görev yapan emekli asker Kenan K. tutuklandı.
Kazada yeni tutuklama
18 Kasım 2011 / 22:31 Güncelleme: 18 Kasım 2011 / 22:30

Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan Kenan K., Malatya Adliyesindeki sorgulamasının ardından tutuklandı.

Malatya Özel Yetkili Cumhuriyet Savcılığının kazaya ilişkin yürüttüğü soruşturma kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan ve helikopterin ait olduğu şirkette teknisyen olduğu öğrenilen emekli asker Kenan K., sabah saatlerinde getirildiği adliyede, özel yetkili Cumhuriyet savcıları Şeref Gürkan ve Özden Doğan'ın sorgulamalarının ardından tutuklanması istemiyle nöbetçi mahkemeye çıkarıldı.

Mahkemede tarafından tutuklanan Kenan K. Malatya E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Malatya Özel Yetkili Cumhuriyet Savcılığının soruşturması kapsamında, daha önce de 5 ayrı kentte operasyonlar düzenlenmiş, gözaltına alınan 4'ü muvazzaf asker, toplam 7 kişi tutuklanmıştı.

AA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler