YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kayıp çocuk balonda bulunamadı !
Kayıp çocuk balonda bulunamadı !
15 Ekim 2009 23:16
ABD'nin Colorado eyaletinde sıcak hava balonuna tırmanan 6 yaşındaki bir erkek çocuğun balonla sürüklenmeye başladığı bildirildi.

Larimer bölgesi şerif sözcüsü Eloise Campanella, uçan daireye benzeyen balonun 3 bin 48 metreye dek yükselebileceğini belirterek, balonun en son Denver kentinin 64 kilometre kuzeyindeki Milliken bölgesinde süzülürken görüldüğünü söyledi.

Campanella, balonun giriş kapısına tırmanan 6 yaşındaki çocuğun halen balonun içinde olduğunu bildirdi.

Yetkililerin balonu yere güvenli olarak indirmenin yollarını aradıkları bildirilirken, Denver Post gazetesi, çocuğun Fort Collins'te ailesine ait balona bindikten sonra ipini kopararak havalandığını kaydetti.

BALONDA ÇOCUK BULUNAMADI

ABD'nin Colorado eyaletinde, 6 yaşındaki erkek çocuğun içinde olduğu sanılan balon yere indi.

Yerel KUSA TV'ye konuşan bir görgü tanığı, balona ulaşan yetkililerin, balonda olduğu bildirilen 6 yaşındaki çocuğu bulamadıklarını söyledi.

2 saat havada kalan balona tırmandığı söylenen çocuğun akıbeti bilinmiyor.

Larimer bölgesi şerifliği yetkilisi Cathy Davis, çocuğun ailesine ait balonun evlerinin arkasında bağlı olduğunu, evin dışında oynayan 2 erkek çocuğundan büyük olanının küçük çocuğu balonun tabanındaki bölümde gördüğünü, daha sonra balonun havalandığını söylediğini kaydetti.

Lorimer Bölgesi Şerif Sözcüsü Eloise Campanella, daha önce yaptığı açıklamada, uçan daireye benzeyen balonun 3 bin 48 metreye dek yükselebileceğini belirterek, balonun en son Denver kentinin 64 kilometre kuzeyindeki Milliken bölgesinde süzülürken görüldüğünü söylemişti. Campanella, 6 yaşındaki çocuğun balonun içinde olduğunu bildirmişti.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler