YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Katil İsrail Gazze'yi yine bombaladı
İsrail savaş uçakları Gazze'nin farklı bölgelerine 5 füze saldırısı düzenledi. Saldırılarda ölen ve yaralanan olmadığı belirtildi.
Katil İsrail Gazze'yi yine bombaladı
04 Mayıs 2016 / 22:39 Güncelleme: 05 Mayıs 2016 / 14:17

İsrail’e ait savaş uçakları, Gazze Şeridi’ndeki farklı bölgelere 5 füze saldırısı gerçekleştirdi. İsrail’e ait F-16 tipi savaş uçakları, Gazze’nin güneyindeki havalimanı bölgesi ve Refah Sınır Kapısı civarına iki füzeyle saldırı düzenledi. Saldırı sonucu füzelerin düştüğü yerde ve etrafındaki binalarda maddi hasar meydana geldi.

SALDIRIDA ÖLEN YADA YARALANAN OLMADI

Bunun yanında görgü tanıkları, İsrail’e ait savaş uçaklarının Refah kentindeki boş bir alana iki füzeyle, Gazze’nin kuzeyindeki benzer bir alana da bir füzeyle saldırı yaptığını belirtti.

Saldırılarda ölen ve yaralananların olmadığı aktarıldı. Yerel kaynaklardan daha önce alınan bilgilerde, İsrail topçu birliklerinin, Gazze'nin güney sınırında Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları ve İçişleri Bakanlığına ait gözetleme kulelerini hedef aldığı belirtilmişti. Saldırıda can kaybı yaşanmazken, kulelerde ağır hasar oluştuğu kaydedilmişti. 

 

 // Ömer
dün tescilli terörist devletine! lugatlardan arayarak bulduğu kelimeler ile güzellemelerde bulunan ısrailseviciler memnun musunuz? Siyasi operasyonel Ahlaksızlıkların kongre kararı ile zirve yaptığını nasıl fetvalandıracaksınız....
05 Mayıs 2016 07:50
sadece bomba
 // muammer bekaroğlu
Eydünye,ey birleşememiş milletler,afganistanda 3 milyon,ırakda demokrasi diye 1,5 milyon,suriyede 500bin insan katledildi daha saymakla bitmez,ey ABD bu dünya sanada kalmaz,allah zulmeden zulum görür diyor ama allah aceleci değildir,katledilen canlar akıtılan kanların elbette hesabı sorulacak budünyada değilsede ahirette,...
05 Mayıs 2016 Perşembe 00:19
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler