YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Katar emiri Bodrum'da
Katar emiri Bodrum'da
11 Eylül 2014 23:11
Katar Emiri Şeyh Hamad Bin Khalifa Al Thani, ailesiyle tatil için süper lüks motoryatı "Katara" ile Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne geldi.

Akdeniz'deki tatili kapsamında Yunanistan'ın Mikanos Adası'ndan dün (Çarşamba) akşam saatlerinde Bodrum'a geçen Katar Emiri Şeyh Hamad Bin Khalifa Al Thani'nin 400 milyon dolarlık, 140 metrelik yatı tatilcilerin ilgi odağı oldu. Emir Al Thani, Göltürkbükü açıklarına demirleyen yatın arkasında güneşlenirken büyük oğlu Şeyh Tamim bin Hamad bin Halife Al Thani ve küçük oğlu Şeyh Nawaf Bin Jassim Bin Jabor Al Thani ise jet-skiye bindi.

Emirin çocuklarından birinin bindiği jet-ski Apostol Adası yakınlarında arıza yaptı. Uzun süre yardım bekleyen Katar emirinin oğlunun yardımına yatın etrafında güvenlik hizmeti sunan sürat teknesi yetişti. Arızalanan jet-ski, sürat teknesiyle yata çekildi.

Emirin yatında bulunan 3 kadın ise Bodrum'daki bir güzellik merkezine gidip, 6 saat süreyle bakım yatırıp, toplam 7 bin dolar ödedikleri öğrenildi. Emir ve ailesinin 4 gün daha Bodrum'da tatiline devam edeceği ardından Rodos Adası'na geçeceği belirtildi.

 

DHA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler