YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kapkaççıya linç girişimi
Kapkaççıya linç girişimi
24 Mayıs 2010 11:12
Motosikletle bir kadının çantasını çalmışlardı ancak bir anda neye uğradıklarını şaşırdılar... Kendililerini öfkeli halkın arasında bulan kapkaççılar neredeyse linç ediliyordu...

Çin'in güneydoğusundaki bir kapkaç olayı ve ardından yaşananların güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. Motosikletle kadının çantasını çalan iki zanlı, bir anda kendilerini öfkeli halkın ve polislerin ortasında buldu. Sopa ve değişik eşyalarla etkisiz hale getirilen kapkaççılar, linç edilmekten son anda kurtuldu.

Görüntülerde , motosikletli kapkaççıların bir kadının çantasını alması ve uzaklaşması yer alıyor. Önü kesilen kapkaççılar, bu sefer geldikleri yöne kaçmaya başlıyor. Aniden öfkeli kalabalığın arasında kalan kapkaççı, motosikletini bir araca çarptıktan sonra yere düşüyor. Çinliler, aralarına aldıkları kapkaççılara, iki dakika boyunca sopalar ve değişik eşyalarla vurmaya başlıyor. Elinde 50 santimetrelik bir bıçak olan zanlı, dövüş hareketleriyle kendisini savunmaya başlasa da sonunda polis güçlerine teslim oluyor. (İHA)

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler