YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kandil'de panik! Rusya'dan yardım istedi
Terör örgütü elebaşlarından Murat Karayılan, Rusya'nın araya girerek Türkiye'nin Afrin operasyonuna engel olmasını istedi.
Kandil'de panik! Rusya'dan yardım istedi
20 Ocak 2018 / 11:29 Güncelleme: 20 Ocak 2018 / 11:31

Fırat Kalkanı Harekatı ile Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlayan Türk Silahlı Kuvvetleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerinden sonra yeni bir operasyon için harekete geçti.

ADIM ADIM AFRİN

Terör örgütü PKK'nın Suriye'deki uzantılarının elinde bulundurduğu Afrin'i terörden temizlemeyi hedefleyen TSK, sınıra sevkiyatlarına devam ediyor.

KANDİL'DE PANİK

TSK'nın yaptığı harekat hazırlıkları Afrin'de olduğu gibi Kandil'de de büyük bir endişeye neden oldu.

Korkulu bir şekilde bekleyen PKK elebaşı Murat Karayılan, çareyi Rusya'dan yardım istemekte buldu.

TÜRKİYE'YE İZİN VERMEYİN

Teröristbaşı Karayılan, Rusya'nın hava operasyonları için Türkiye'ye izin vermemesini istedi.

Türk komandolarının, bölgeyi terörden temizleyeceğinin farkına varan teröristbaşı, Rus yetkililerin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatlarını yerine getirmemesi gerektiğini söyledi.

 // Rasim DUMAN
Kiymetli Nezir kardesim, yapmis bulundugun muhtesem yorumlarin icin, en kalbi tebrik, tesekkur, hurmet ve muhabbetlerimi sunuyorum. Selam ve dua ile, aziz ve kiymetli kardesim....
20 Ocak 2018 17:11
 // bascavus
kaçacak delik arayacak lar göreve hazırım TSK nin emirlerini bekliyorum...
20 Ocak 2018 15:11
HANİ KONTROLLÜ DARBE İDİ 2
 // Nezir
Eğer ortada sahte bir itirafçılıkvarsa o da fetonun oyunudur,çünkü sahte itirafı yapanların her biri yalancı çoban olacak ve gerçekten bir gün gerçeği anlayıpta itiraf yapmaya kalktığında yalancı çoban gibi karşılanacaktır.fetonun yaptıklarının tamamına bakıldığında hiçbir fiili islam ahlakıyla bağdaşmaz aksine tam bir sionist ahlaksızlığıdır.Bir çıktın Sevgili Peygamber efendimizi gördüğünü ve sıcaklar bitmeden hapisten çıkılacağını söyledin,son çıkışın da ise Yüce Peygamberimizin hapiste mahkumları ziyaret ettiğini ve bu sebeple ömür boyu hapis yatılsa yeridir demekle müebbet hapislere razı etmeye çalıştın.Bu hainliklerine Yüce efendimizin ismini karıştırmakla alçaklıkta rekor kırdırdın....
20 Ocak 2018 Cumartesi 13:41
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler