YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaddafi ortaya çıktı
Libya'da mı değil mi tartışmaları devam ederken Kaddafi El Oruba televizyonuna konuştu. Halkın büyük çoğunluğunun kendisiyle birlikte olduğunu kaydeden Kaddafi, topyekün savaşma çağrısında bulunarak "Libya emperyalistlerin değil, sizindir"dedi.
Kaddafi ortaya çıktı
25 Ağustos 2011 / 19:19 Güncelleme: 25 Ağustos 2011 / 19:26

Nerede olduğu bilinmeyen Libya lideri Muammer Kaddafi, "Halkın büyük çoğunluğu bizimle birlikte, asiler için güvenli yer kalmayacak" dedi.

Kaddafi, yandaşı olan El Oruba televizyonundaki konuşmasında, "Başkent Trablus'u silahlı mücadeleyle savunmak gerek. Düşmana direnmek gerek. Kadınlarıyla çocuklarıyla tüm halkın Libya'nın kurtuluşu için direnmesi gerek. Tüm kabileler düşmanla savaşmalı" diye seslendi.

 "Düşman faredir sıçandır. Haçlıdır. Gavurdur, kafirdir" diyen Kaddafi, "Ülkemizin yabancı ajanlardan temizlenmesi gerek" dedi.

Kaddafi, "Libya emperyalistlerin değil. Fransa'nın, Sarkozy'nin, İtalya'nın değil. Başkent sizindir. NATO'ya bağlı olanların değil" şeklinde konuştu.

AA

deli şaşması...
 // ibrahim çelikoğlu
Bu serserinin yaptığını Çorum lu bile yapmaz.Vatanının imhası için yabancı güçlere müdahale hakkının tanınması için yardımcı oluyor,BM
kararı bile oluşuyor,demokrasi isteğini yerine getirmiyor ve zeytin yağ gibi üste çıkıyor.Be kafasız adam.Sana adam öldür diyen çıkmadı.Öldürme,hukuk getir dendi.Nasıl oluyorda hala laf edebiliyorsun?Sonun ip olmalıdır......
25 Ağustos 2011 19:47
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler