YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
John Kerry Erdoğan'ın ayağına gelip anlattı
New York’taki Birleşmiş Milletler-BM Genel Kurulu'na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yoğun ilgi vardı. En dikkat çekici olanı ise ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin Erdoğan'ın yanına gittiği anlar oldu.
John Kerry Erdoğan'ın ayağına gelip anlattı
21 Eylül 2016 / 10:31 Güncelleme: 21 Eylül 2016 / 10:32

Genel Kurul salonunda kendisine ayrılan yere geçen Erdoğan, bazı ülkelerin devlet ve hükümet başkanlarının konuşmalarını dinledi.

KERRY, ERDOĞAN'IN AYAĞINA GELİP BİLGİ VERDİ

Bu sırada üst düzey isimlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilgisi yoğun olurken bir ara ABD Dışişleri Bakanı John Kerry de bu isimlerin arasına katıldı. Kerry'nin Suriye'de bozulan ateşkese ilişkin Erdoğan'a bilgi verdi.

ECEVİT CLİNTON KARŞISINDA HİZAYA GELMİŞTİ

Bülent Ecevit , başbakanlığı döneminde ABD'ye yaptığı ziyaretette dönemin ABD Başkanı Clinton karşısında hizaya gelmişti.

1474441529-6982a4.jpg

bazı vekiller neden feto konusunda sessiz, Lal mı yoksa?
 // Ömer
Cumhurbaşkanımızın aslında (siyasi anlamda) yalnız mücadele ettiğinin farkında olduğunuda hesaba katar isek gerçekten bir kahraman(şunuda eklemeliyim:korkaklar kendilerine kahramanlar yaratır) dır.bu yalnızlaştırmaya benzer cumhuriyet döneminde bir farkla Atatürk'e uygulanmıştı.kendi masonik emellerini gerçekleştirme için bir gecede koskoca imparatorluk varisi ülke cahil bırakılmış milli ve manevi değerler kökünden koparılmıştı. Erdoğan'a hırlamaları ise istediklerini yaptıramadıkları içindir...
21 Eylül 2016 Çarşamba 20:58
SİZ, EĞER KARŞlSlNDA DİK DURUP➷➷
 // Halîme Gözüpek
Eğilmezseniz kefere, işte böyle ayağınıza kadar gelip eğilir Kerry denilen hergele!!!...
21 Eylül 2016 Çarşamba 17:56
 // Nazım
Ömer kardeşimiz abartmayın diyor Ömer kardeşim durum tamda bu...
21 Eylül 2016 15:54
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler